• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Avantajlar BİSİAD’ta İş Adamlarını Bekliyor

Avantajlar BİSİAD’ta İş Adamlarını Bekliyor

“Biz Bilecik Sanayici ve İş Adamları Derneği (BİSİAD) olarak MARİFED’e bağlıyız. Federasyonumuz MARİFED’de TUSKON’a bağlı. TUSKON bünyesinde 7 federasyon, 180 civarında iş adamları derneği var Türkiye’de. Bu kadar sanayicinin, iş adamları derneğinin olduğu bir yerde kurumsal indirimlerimiz de yapılıyor tabi ki.

Üyelerimiz daha önce yapılmış anlaşmalarla çeşitli indirimlerden faydalanıyorlar. Bu firmalar Petrol Ofisi, AVEA, Sürat Kargo, TAV Pasaport gibi tanınmış kurumsal firmalar. Bunlar bizim federasyonumuzun kurumsal bir anlaşmasıdır. Yerelde de BİSİAD olarak Bilecik’teki iş adamlarımızı, sanayicilerimizi bu indirimlerden faydalandırmak istiyoruz. Bunlardan en önemlisi de Sürat Kargo. Lojistik ve taşımacılık olarak yurtiçinde ve yurtdışında özellikle çok iyi anlaşmaları ve çok iyi çalışmaları var Sürat Kargo’nun.

Şirketlerimiz şu anda eskisi gibi yüksek kar oranları ile çalışmıyor. Maliyeti düşürücü yollara gitmek zorunda. Maliyeti nasıl düşürürüz diye düşünüyorlar. Bizde bu kurumsal anlaşmalarla üyelerimize indirimler sağlayarak maliyeti düşürmelerinde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bilecik’te mermer, seramik, alüminyum çok yoğun. Bunların kendi işleyişi yurtiçi-yurtdışı çok fazla. %70’e varan Sürat Kargo indirimiyle kendilerine çok fayda sağlayacağımıza inanıyoruz.

Sadece üyelerimize demek istemiyorum. Üye olmak isteyenlerde bu kurumsal indirimlerimizden faydalanabilecektir tabi ki. Bilecik’teki tüm sanayici ve iş adamlarımızı derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.” ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam