Avcılar hedefi vurmak için yarıştı
admin • 20 Haziran 2012 11:15:05 
Avcılar hedefi vurmak için yarıştı

 

Bilecik Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü'nün düzenlediği yarışmada, sporcular mücadele etti. 
Akbaba Mevki Bilecik Atış Poligonu'nda gerçekleştirilen programa, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Lütfü Doyuk, Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Başkanı Cengiz Kavadar, Avcılık ve Atıcılık İl Temsilcisi Mithat Şişli ve vatandaşlar katıldı.
Bilecik Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Başkanı Kavadar müsabakaya Marmara ve İç Anadolu bölgesinin il ve ilçelerinden yarışmacıların katıldığını belirterek, ''10. geleneksel puanlı hedef, sabit hedef ve trap atış alanlarında sporcular mücadele etti. Sabit hedef ve puanlı hedef branşlarında 10'ar yarışmacıya ödül verildi. Trap atışında ise 5 kişi ödüllendirildi. Bilecik adına güzel bir etkinlik düzenledik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi. 
Yarışmada puanlı hedef branşında 1. olan Ali Semerciler, sabit hedef ve ferdi trap dalında 1. olan Oktay Çivi ile takım trap dalında 1. olan Bilecik Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü'ne ödülleri verildi. AA
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
misafir
10 yıl önce

tarih – yapılan organizasyonların hangisi olursa olsun bir gerçekleşme tarihi var değil mi ama haberin içinde göremiyorum maalesef!

0
Would love your thoughts, please comment.x