• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AYAKİZLERİ DOĞA ETKİNLİK GRUBU OSMANELİ’NDE KAMP YAPTI

AYAKİZLERİ DOĞA ETKİNLİK GRUBU OSMANELİ’NDE KAMP YAPTI

 

Osmaneli’nde Nisan ve Mayıs ayları itibariyle yalnızca trekking ve çadır konaklamalı kamp amaçlı, dağcılık ihtisas kulüplerinden 500 kişiye profesyonelce hizmet verildi. Bu gelişmelerin yanı sıra İTÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi aynı zamanda fotoğraf sanatçısı Yılmaz Savuran ve ekibi de açık alan fotoğraf atölyesi olarak Osmaneli ve civarında çalışmalar gerçekleştirdi.

                26-27 Mayıs 2012 tarihlerinde Ayakizleri Doğa Etkinlik grubu Dr. Hüseyin Şişman liderliğinde Osmaneli’nde kamp konaklı 50 kişi ile geldi ve tüm kamp malzemelerini Osmaneli esnafından karşıladı. Osmaneli gezildikten sonra Dereyörük Köyü kamp alanına çadırlarını kurdu.

                Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, “2005li yıllardan bugüne zor şartlar ve olanaksızlıklar altında bile olsa sahip olduğumuz değerleri öne çıkarmak adına çalıştık. Geldiğimiz nokta son derece sevindirici. İlçemiz Osmaneli, doğa etkinlik gruplarının yanı sıra profesyonel fotoğraf sanatçılarınca da atölye olarak tercih edilmektedir. Bu sevindirici gelişmeler ilerleyen günlerde çok daha verimli olacaktır.” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam