BAĞRIAÇIK İSTİFA ETTİ
admin • 19 Ağustos 2011 18:38:46 
BAĞRIAÇIK İSTİFA ETTİ

 

Bağrıaçık yaptığı açıklamada şu cümleleri aktardı:
“Çok değerli hemşerilerimi öncelikle saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
Doğma-büyüme Bilecikliyim ve 43 yaşındayım. Yaklaşık 20 yılı aşkın süreden beri ticaretle uğraşıyorum. Çevremdeki insanlar beni gayet iyi tanırlar.
Maalesef Bilecik kamuoyu gündemine hiç hak etmediğim şekilde, istisnai ve yardıma dayalı bir davranışın sonucu olarak geldim. Ama böyle bir şeye sebep olduğum için ve kamuoyunu huzursuz ettiğim için öncelikle özür diliyorum.
Fakat Bilecikli hemşerilerimin şunları bilmesini istiyorum. Yapılan habercilik bir gerçeği ortaya çıkarmaktan öte; geçmişten gelen bir kinin tatmini açısından yapılmıştır. Bilindiği gibi ben CHP meclis üyesiyim ve kira tespit komisyonu üyesiydim. Geçen yıl belirlenen kira tespitlerinin de haberi yapan basın mensubunun kendisinin ve ailesinin işlettiği Belediye ye ait işyeri kira bedelini onların isteğinin üzerinde artırımına müspet oy kullanmamızın getirdiği kızgınlığın bir sonucudur. Bununla ilgili de haber sonrası bir çok yerde ifade etmiştir.
Bu zamana kadar hep memleketimizin faydasına olacak işlerde bulunmaya çalıştım. Burada da amacım oydu.
Ancak benzer mahiyette bir çok yer olmasına rağmen özellikle ben takip edilip bana böyle bir karalama girişimi yapıldı.
Ne bu olaylardan önce ne de bundan sonra işyerlerimde böyle bir olay oldu ne de olacak. Bir dostun hayvanının yardım için onun adına kesildiği ve kendisi eti yemek için götüreceği haberin devamı okunduğunda anlaşılacaktır.
Ama ben tekrar böyle üzücü bir olay sebebiyle gündeme geldiğim için üzüntülüyüm ve tüm halkımızdan özür dilerim. Ayrıca bundan sonra Belediye meclis çalışmalarımda da her zaman doğrunun ve doğru kararların yanında olacağımı bilinmesini isterim. CHP parti üyeliğimden de istifa ettiğimi tüm kamuoyuna saygı ile bildiririm.”
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x