Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Bahçeli, Bilecik Adaylarını Açıkladı
Sosyal Medyada Paylaş
7 Kasım 2013
admin

Bahçeli, Bilecik Adaylarını Açıkladı

“Bilindiği gibi 2014 yerel seçimleri için tüm partilerde olduğu gibi partimizde de Belediye Başkanlığı aday tespiti çalışmalarımız devam etmektedir. Bugün itibarı ile Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Kayseri ve Ankara’da düzenlediği Aday Tanıtım Toplantıları'nda isimleri kesinleşen Bilecik Belediye Başkan adayımız ve bazı ilçe ve belde Belediye Başkan adaylarını açıklamıştır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin açıkladığı Belediye Başkan Adayları şu şekildedir:

Bilecik Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy, Bozüyük Belediye Başkan Adayı Miraç Mete Yüksel, Osmaneli Belediye Başkan Adayı Mustafa Kürek, Söğüt Belediye Başkan Adayı Halil Aydoğdu, Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Sinan Özkeskin, İnhisar Belediye Başkan Adayı Ayhan Ödübek, Bayırköy Belediye Başkan Adayı Hilal Subaşıolarak açıklamıştır.

Bizlerde İl ve ilçe teşkilatları olarak Genel Başkanımızın açıklamış olduğu birbirinden kıymetli tüm adaylarımızı canı gönülden destekliyor ve 30 Mart 2014 e kadar hepsinin yanında olduğumuzu belirterek kamuoyuna arz ederiz.

Aday tespit çalışması devam eden Pazaryeri, Yenipazar, Dodurga ve Vezirhan’ın işlemleri tamamlanınca yine basın yolu ile sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla.”

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım