• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAKAN DÖNMEZ HEMŞEHRİLERİNE MÜJDEYİ VERDİ

BAKAN DÖNMEZ HEMŞEHRİLERİNE MÜJDEYİ VERDİ

Bakan Dönmez hemşerileriyle Gölpazarı baba ocağında bir araya geldi.

Bilecik ziyaretleri kapsamında memleketi Gölpazarı’na giden Bakan Dönmez seçim bürosunda vatandaşlarıyla bir araya geldi. İlk olarak ak parti Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Hayri Suer bir konuşma yaptı. Konuşmasında Suer;

“GÖLPAZARINI MARKA BİR İLÇE YAPACAĞIZ”  

“Bugün gerçekten başka bir güzelsin Gölpazarı, bugün muhteşemsin Gölpazarı, bugün zincirleri kırıyorsun Gölpazarı , bu gün tarih yazıyorsun bugün destan yazıyorsun sevgili Gölpazarı. Aday devlete aşıktır derler, zahmetli  gün gelir rahmete dönüşür derler.  Sen çok beklediğin Gölpazarı sabırla hasretle özlemle beklediğin hep bu anı bekledin, sana sevdalı Ak kadroları bekledin ama artık hüzünlü günler geri de kaldı. Gün senin günün,yarınlar senin, gelecek senin artık geleceğe umutla bakma vakti, artık geleceğe heyecanla bakma vakti.

“ARTIK GÖLPAZARINDA AK PARTİ VAKTİ”

Mega projelerimizle Gölpazarı’nın Tarım ve Hayvancılığına, sosyal hayatına dolayısıyla ekonomisine zenginlik katacağız. Gölpazarı’nın gücüne güç katacağız ve sizlerin, tüm Hemşerilerimizin düşüncelerinin yönetime yansıtılması için ve tüm Türkiye’ye elde kalacak bir ilçe için birlikte başaracağız.  Bu birlik ve beraberlik yolu, kardeşlik yolu bu hemşerilerin yolu bu büyük heyecan bütün Gölpazarı’nı saracak. Bu sefer siz kazanacaksınız. Gölpazarı kazanacak.  Ve şimdiye kadar sizler Gölpazarı’mızın bu güzel ilçemizin ak belediyecilik ile gönül belediyecilik ile hizmet belediyeciliği ile tanışmasını çok istediniz ve arzu ettiğiniz ama hepiniz şunu çok iyi biliyorsunuz , her güzel işin bir zamanı var, zamanında bir sahibi var. Zamanın sahibi olan yüce rabbim bu Pazar günü bu mutluluğu, bu sevinci ,bu onuru sizlere nasip etsin. Gönül belediyecilik  alt yapı hizmetlerinin yanı sıra bütün hemşerilerimizin tüm vatandaşlarımızın da  iyi günde, kötü günde  yanında olacağız. Aynı zamanda bizler projelerimizle, yatırımlarımızla Bu 2 yıl da  işsizliği ortadan kaldıracağız. Ben bu duygu ve düşüncelerle kıymetli hemşerilerimizin sizlerin Pazar günü oy kullanmaya giderken bakın bu adı üzerinde yerel seçim biz Pazar günü milletvekili seçmeyeceğiz Gölpazarı’nın belediye başkanını seçeceğiz o yüzden sizlerden istirhamım Pazar günü oy kullanmaya giderken sandığa giderken vicdanının sesini dinleyerek sağ duyuyla tercihinizi ak partiden yana yapacağınıza canı gönülden inanıyorum.”dedi

Suer’in konuşmasının ardından Bakan Dönmez kürsüye gelerek hemşerileri’ne seslendi.

Dönmez konuşmasında yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak konuşmasına şöyle devam etti; Bakan Dönmez Rektör ile gerekli görüşmelerin yapıldığını ve şartların uygun olduğunu belirterek Yüksekokul’da öğrenci sayısının iki katına çıkacağını aktardı.

Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde vatandaşlara hitap eden Dönmez, ilçede dünya çapında ünlü bi kiraz’ın olduğunu, bu kiraz’ın tanıtılması gerektiğini kaydederek;” siz üretin pazarlaması bizden” dedi.

“YÜKSEKOKULA YENİ BÖLÜLER AÇILACAK”

Doğalgaz konusunda da büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Bakan Dönmez, 81 ilin tamamına da doğalgazın ulaştığını dile getiren Dönmez, şöyle konuştu: “Büyükbaş hayvanı olan için biyogaz reaktörü üzerinde çalışma başlattık. Hayvanların atıkları o tesise atılacak, ekonomik bir tesis olacak. Kendi ocağında ihtiyaç duyduğu gazı kendisi bedavaya üretmiş olacak. Köylülerimize de buradan müjdeliyoruz. Rektör bey ile de görüştüm, Gölpazarı’ndaki meslek yüksekokulunun öğrenci sayısını arttıracaklar inşallah. Yeni bölümleri açıyorlar, belki de iki katına çıkan bir kontenjanı da Gölpazarı’nda yakalamış olacağız, bunun da müjdesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Gölpazarı’mızın dünya çapında bir ürünü var; kirazımız. Bu kirazın dünyaya tanıtılması lazım. Şimdi biraz daha tanıtım, reklam yapacağız, siz üretin, pazarlaması bizden inşallah.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam