BAKAN EROĞLU YENİ BAŞKAN KARABIYIK’I TEBRİK ETTİ

BAKAN EROĞLU YENİ BAŞKAN KARABIYIK’I TEBRİK ETTİ

“NİYETİMİZ HALİS AKIBET HAYIR OLACAKTIR”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Bilecik’te bir takım ziyaretler ve açılışlar gerçekleştirdikten sonra Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti, ziyarette yeni göreve başlayan İl Başkanı Fikret Karabıyık ve yönetimine hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Bakan Eroğlu; “Ben bugün özellikle en genç, taze ve dinamik İl Başkanımız ve ekibini tebrik etmek için geldim.” ifadelerini kullanarak şunları aktardı:

2222

“En genç, en dinamik İl Başkanını ve ekibini gönülden tebrik ediyorum”

Evvela sizlere teşekkür etmek istiyorum. Hakikaten 1 Kasım seçimlerinde %47 ile Bilecik gerçekten destan yazdı, yüzümüzü AK etti. Bu bakımdan sizleri gönülden teşekkür ediyorum.

Bilhassa ben buraya en çok gelen bir kişi olarak sizleri ben alkışlamak istiyorum. Çünkü kapı kapı dolaşarak büyük gayret gösterdiler. Evvela Kadın kollarını, hanfendileri alkışlamak istiyorum. Ayrıca yeni İl Teşkilatımızın en genç, en dinamik İl Başkanını ve ekibini gönülden tebrik ediyorum. Tabi bu bayrak yarışı. Daha önceki arkadaşlarımıza da gönülden teşekkür ediyorum. Gerçekten hepsi çok çalıştılar.

“Koltuk daima bizim ayağımızın altındadır”

Biz de makamlar biliyorsunuz sürekli değil. Koltuğu başımızın üstüne değil ayağımızın altına alan bir anlayışa sahibiz. Koltuk daima bizim ayağımızın altındadır. Bu bakımdan ben geçmişte emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ak Parti dünyanın en büyük siyasi organizasyonu. Ak Parti geçici bir parti değil. Şu anda Ak Parti’de üye sayısı Avrupa’daki pek çok ülkenin nüfusundan daha fazla, 9 Milyon’u aştı, sırf kadın kolları 4 Milyonu aştı. Dolayısıyla gerçekten çok büyük bir teşkilat ve her seçimde Türkiye’de zafere imza atmış bir parti. Çünkü Ak Parti milletin partisi.

4444

“Türkiye’de istikrar varsa bunu sizlere borçluyuz”

O bakımdan biz millete hizmet için varız. Hatırlarsanız seçimlerden önce bütün partiler özellikle vaatler yarışına girdi. Nitekim 1 Kasım’da da Ak Parti’nin sözüne inandı mührü gümbür gümbür Ak Parti’ye bastı. Bugün Türkiye’de istikrar varsa bunu sizlere borçluyuz. Sizler gerçekten başımızın tacısınız. İnşallah birlik, beraberlik, kardeşliğimizi muhafaza ederek daha büyük hedeflere imza atacağız. Önümüzde büyük seçimler var. Türkiye’nin geleceği açısından bunlar çok önemli. Türkiye’de istikrar olduğu takdirde Türkiye büyür ama Türkiye’de istikrar olmazsa ne terör ile mücadele edebilir ne de kriz dönemlerini aşabilir. Dünyada kriz varken biz de krizi yaşarız.

“2023 yılında Dünyada 10 büyük ekonomi arasına Türkiye’yi taşımalıyız”

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ne dedi? Dünyada kriz var ama Türkiye’de kriz teğet bile geçmeyecek dedi. Şu anda Avrupa’da, Dünya’da büyüme sıfıra yaklaştı ama Türkiye’de dört dörtlük büyümeye devam ediyor. Bunu biz yeterli bile görmüyoruz. İnşallah hedefimiz %7 ve 2023 yılında Dünyada 10 büyük ekonomi arasına Türkiye’yi taşımalıyız. Bunu sizlerin gayretiyle taşıyacağız. O bakımdan sizlerin çalışmaları çok önemli. Çünkü biz özellikle vatandaşı kucaklayan bir partiyiz. Biz hizmet partisiyiz.

5555

“Herşeyin başarı temelinde birinci husus niyettir”

Türkiye’de her iki kişiden birisi Ak Partili ama önümüzdeki dönem geri kalanını da kucaklayarak artık Türkiye’de herkes Ak Partili olacak. Buna yürekten inanıyoruz. Herşeyin başarı temelinde birinci husus niyettir. İkincisi şevk ve heyecanla çalışmaktır. Dolayısıyla niyetimiz halis akıbet hayır olacaktır.

Ben bugün özellikle en genç, taze ve dinamik İl Başkanımız ve ekibini tebrik etmek için geldim.”

7777

“Bugün 36 tane müjde ile geldik”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu daha sonra Bilecik’e yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla ilgili bilgiler verdi. Eroğlu;  “Tabi elimiz boş gelmedik değerli kardeşlerim. Bugün 36 tane müjde ile geldik. Baraj, göletler, sulama tesisleri, orman, meteoroloji, doğa koruma, milli parklar yapılacak. Daha önce ben 30 müjde vermiştim 66 müjde oldu.” ifadelerini kullandı.

333333333

66666

11111

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam