BAKKALCIOĞLU’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE KOLLUK KUVVETLERİNE HEDİYE VE TEŞEKKÜR

BAKKALCIOĞLU’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE KOLLUK KUVVETLERİNE HEDİYE VE TEŞEKKÜR

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, küresel salgına karşı büyük fedakârlıklar sergileyen sağlık çalışanlarına, genel kolluk kuvvetlerine içerisinde Atatürk’ün silüetinin ve imzasının bulunduğu fincan takımı ile kahve bulunan hediye paketleri vererek teşekkür etti, bayramlarını kutladı.
Küresel salgına karşı mücadelede üstün gayret gösteren tüm sağlık çalışanlarına ve genel kolluk kuvvetlerine bu zor günlerde yalnız olmadıklarını göstermek adına hazırlanan hediye paketleri ilçede faaliyet gösteren tüm sağlık birimleri, emniyet ve jandarma birimlerinde görevli çalışanlara dağıtılmak üzere ilgili yöneticilere teslim edildi. Başkan Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları ile birlikte, Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Özlem Türk, Hastahane Müdürü Abdurrahman Ozan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Bozdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Aktay’ı makamında ziyaret ederek hediye paketlerini takdim etti.
Konu ile ilgili olarak bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu ; “Küresel salgınla mücadele bir savaş, siz sağlık, emniyet ve jandarma çalışanlarımız da bu savaştaki neferlerimizsiniz. Her şey sona erip bu kötü günler geride kaldığında oturup bir yorgunluk kahvesi içmek için bu hediyeyi kabul etmenizi rica ediyorum. Her zaman yanınızdayız, görevlerinizde kolaylıklar diliyor, Ramazan Bayramınızı en içten sevgi ve saygılarımla kutluyorum” dedi.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam