• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAKLAVALAR NİZAMETTİN HOCADAN

BAKLAVALAR NİZAMETTİN HOCADAN

İl Genel Meclisi Kasım Ayı birleşimleri tatlı başladı, tatlıyla devam ediyor.

Boza, Helva, Konya Şekeri, Lokumlu Büskivinin ardından 4. birleşimin görüşüldüğü Perşembe günü ise baklava yiyen meclis üyelerinin kendi aralarında yaptıkları espriler de havada uçuştu.

Ak Parti Bozüyük İl Genel Meclis üyesi Nizamettin Çam’ın ikram ettiği baklavalar Meclisin kara bulutlarını dağıtarak esprilerin yapılmasına neden oldu.

Yıldırım: "Bu hafta tatlı yiyelim de şekeriniz dengeli olsun” 

Meclis Başkanı Serkan Yıldırım’ın;” Bu hafta tatlı yiyelim de şekeriniz dengeli olsun” esprisine MHP Pazaryeri Meclis üyesi Haluk Filizli masada bulunan suyu göstererek;”Türkmensu kesmez bizim hararetimizi, Maden suyu isteriz” demesi gülüşmelere neden oldu.Diğer yandan Meclis başkanı Serkan Yıldırım MHP’li üyeler Zeki Uyanık ve Osman Varolu’ya ikinci tabak baklava göndermesi ise değişik yorumlanırken,bir sonraki birleşimde MHP Osmaneli Meclis üyesi Orhan Uğur’un Osmaneli’nin meşhur “Ayva Lokumu” veya MHP Yenipazar Meclis üyesi Osman Varolu’nun Yenipazar’ın meşhur “Kar Beyaz” tatlısı getirecekleri de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Sırada ayva lokumu ve karbeyaz tatlısı var

Toplantının sona ermesiyle başkan Serkan Yıldırım’ın CHP’li üyelere;” Yarın tatlı sırası sizde hocam” demesine CHP Gölpazarı İl Genel Meclis üyesi Turgay Yılmaz;”Bizleri tatlı yedirerek mi susturacaksınız” demesi ise dikkat çekti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam