Barınaktaki Can Dostlarımız İçin Güzel Hizmet

Barınaktaki Can Dostlarımız İçin Güzel Hizmet

Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki can dostlarımız olan kedi ve köpekler, kurulan ısıtıcılar ile kış mevsiminde rahat mekanlarda yaşamlarını sürdürüyor.

Başta birçok sokak hayvanı olmak üzere yaban hayvanlarına yönelik birbirinden güzel hizmetin verildiği Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, yeni bir çalışmaya imza attı.

100’ü aşkın sokak köpeği ve kedisini barındıran Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde kurulan sistem ile can dostlarımız artık üşümüyorlar.

Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, gerçekleştirdikleri çalışma hakkında verdiği bilgide, tedavi ve rehabilitasyon merkezinde yeni bir hizmeti ortaya koyduklarını belirterek, ‘’Müdürlük olarak can dostlarımızı yaz mevsiminin olumsuzluklarına karşı koruduğumuz gibi kışın da onların üşümemeleri için yeni bir çalışmaya imza attık. Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki bütün kulübelerimize yerleştirdiğimiz sistem ile can dostlarımıza hem ışık hem de ısı kaynağı olacak bir ortama kavuştu. Başta doğum yapan anne köpek ve kediler ile küçük can dostlarımız için bu sistem çok güzel ve ekonomik oldu. Birçok alanda tedavilerini yaptığımız sokak hayvanlarını böylece üşütmeden misafir etmiş oluyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam