Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Kaya, Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda, öğrencilerin sınavlarda iyi puanlar aldığını ve kenti en iyi şekilde temsil ettiklerini belirterek, yetiştiren öğretmen ve velilere teşekkür etti.

Öğrencilerin başarılarının ömür boyu sürmesi temennisinde bulunan Kaya, "Bir bakıma ilçemizin bu tür sınavlarda, eğitim düzeyinin daha da ileri gittiğinin açık bir göstergesi. Bunu üniversite kazanma oranlarından ve kazanılan bölümlerin niteliğinden anlıyoruz. İnşallah el birliği içerisinde bu seviyeyi daha ileri taşıma gayretinde olacağız" dedi.

Başıbüyük de eğitim durumunu var olanından daha iyi durumunu getirmek için çalışacaklarını ifade ederek, kentin ciddi fırsatlarının bulunduğunu ve eğitimin insanlar için bir çıkış kapısı olacağını söyledi.

Konuşmaların ardından LYS'de Türkiye 17'inci olan Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Burcu Yılmaz'a, Türkiye 808'incisi İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Mert Küçük'e ve SBS'de Bilecik birincisi ve Türkiye bin 177'incisi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Berkay Döner'e çeşitli hediyeler verildi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam