BAŞARILI ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Lisans yerleştirme sınavına girerek il genelinde başarı elde eden öğrencilerden, Ahmet Furkan Çolak (MF1 ve TM1 puan türünde Bilecik birincisi), Esra Nur Ayaz (TS1 alanında Bilecik birincisi, TM1 puan türünde Bilecik üçüncüsü), Ahmet Gökay Balcı (DİL1 puan türünde Bilecik birincisi), Mehmet Furkan Kurşun (MF1 puan türünde Bilecik ikincisi), Alperen Bolat (MF1 puan türünde Bilecik üçüncüsü), Emre Özdoğan (TM1 puan türünde Bilecik ikincisi), Selma Kocabaş (TS1 puan türünde Bilecik ikincisi), Tuğba Özer (TS1 puan türünde Bilecik üçüncüsü), Merve Filiz (DİL1 puan türünde Bilecik ikincisi), Semih Can Aktepe (DİL1 puan türünde Bilecik üçüncüsü) oldu.

Ayrıca Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında Doğa Deniz Dikici, Beyda Yavaş, Merve İşgören, Halenur Piran, Selenay Özcan, Zekeriya Acılar, Ezgi Olgun, Ayşe Yüksekkaya, Nilgün Gümüş, Cansu Erdil Bilecik’te ilk on sırayı paylaşarak büyük bir başarıya imza attı.

Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürü, İsmail Altınkaynak öğrencilere teşekkür belgesi takdim ederek, elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti. Altınkaynak, asıl zorluğun bundan sonra başladığını ve elde edilen bu başarıların daha yüksek seviyelere çıkartılıp devamlılığını korumak gerektiğini belirterek bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Öğrencilerin beraberinde gelen okul yöneticileri ve ailelere de ayrıca teşekkür eden Altınkaynak, öğrencilere hitaben; “Okullarınızda, kaloriferlerinizi yakan hizmetliler dahil ailelerinizin, öğretmenlerinizin, yöneticilerinizin üzerinizde hakkı var ve sizler çok çalışarak, memlekete faydalı eğitimli bireyler olacak ve ülkemizi daha yüksek seviyelere çıkaracaksınız inşallah.” dedi. SİBEL KARACIK

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam