BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN BİLECİK BELEDİYESİ ZİYARETİ

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN BİLECİK BELEDİYESİ ZİYARETİ

AK Parti Bilecik İl Başkanlığının 6’ncı olağan kongresi için ilimize teşrif eden Başbakanımız ve AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım ve beraberindeki Başbakan Yardımcısı ve bakanlarımızın olduğu heyet,  Bilecik Belediyesini ziyaret etti.

Ziyarete; Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanımız Numan Kurtulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Jülide Sarıeroğlu, Genel Başkan Yardımcıları, Fatih Şahin, Öznur Çalık, Çiğdem Karaaslan, Grup Başkan Vekili İlknur İncegöz, Milletvekilimiz Halil Eldemir, İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Valimiz Tahir Büyükakın’ın da bulunduğu ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Selim Yağcı,  Başbakanımız Binali Yıldırım ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında Başbakanımıza bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın şu ana kadar ilimiz için yaptığı katkılar dolayısıyla teşekkür etti.

AK Parti’nin bir neferi olarak, Çumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın liderliğinde Bilecik ve hemşehrilerimiz için çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı ziyaretleri dolayısıyla Başbakanımız Binali Yıldırım ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam