BAŞKAN CAN, GÖLPAZARLILARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN CAN, GÖLPAZARLILARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Gölpazarını Tanıtma ve Kültür Derneği üyeleriyle gerçekleştirdiği buluşmada; Bakanımız, Bakan Yardımcımız ve Milletvekilimiz ile birlikte Bilecik’imizin yanı sıra Gölpazarımız ve diğer ilçelerimizi de kalkındıracağız’’ dedi.
Bilecik Gölpazarını Tanıtma ve Kültür Derneği üyeleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi’nin yeni dönem projeleri hakkında bilgi verirken, 31 Mart Yerel seçimlerinin önemine değindi.
Bilecik’in artık gelişim hızının arttığını ve bunu kimsenin durduramayacağını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Bilecik’imiz için çalışıyoruz. Bilecik’imiz gelişirken ilçelerimiz de kalkınacak. Gölpazarılı hemşerilerimiz gerçekleştirdiğimiz buluşmada ilimiz ile ilgili yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Gölpazarılı kardeşlerimizin sorularına cevap verdik, taleplerini aldık. Önümüzdeki dönem Bilecik’imizi, 2023 hedeflerine götürecek projelerle donatırken aynı şekilde ilçelerimizi de kalkındıracağız.’’ İfadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik ve ilçelerinin ilk kez Belediye Başkanı, Milletvekili, Bakan Yardımcısı ve Bakanıyla güçlü hale geldiğini belirterek, bu gücün devamı için katılımcılardan 31 Mart Yerel seçimleri için destek istedi.
Bilecik Gölpazarlılar Derneği Başkanı Mehmet Ergün ise yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları vererek, Belediye Başkanı Nihat Can’a güzel çalışmaları ve ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam