BAŞKAN CAN PAZAR ESNAFI VE VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

BAŞKAN CAN PAZAR ESNAFI VE VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

Ertuğrulgazi Mahallesi’nde Pazar günleri kurulan Pazar alanına ziyarette bulunan Belediye Başkanı Nihat Can, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Beraberinde; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve partililerle birlikte Pazar esnafı ve vatandaşlarımızı ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Can, esnafa hayırlı işler temennisini iletti. Her zaman vatandaşla iç içe olan ve onları ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Can, ziyaretinde pazarcı esnafının taleplerini dinledi.

Pazarcı esnafı ile hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Merkez İlçe Başkanımız Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanımız Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanımız Onur Karaman ve partililerle birlikte Pazar esnafı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Vatandaş ve esnafımızın halini ve hatırını sorduk. Esnafımıza hayırlı işler temennimizi ilettik.’’ İfadelerini kullandı. Pazarcı esnafı ve vatandaşlar da Belediye Başkanı Nihat Can ve beraberindeki heyete ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam