BAŞKAN CAN PELİTÖZÜ SAKİNLERİNİN ÇAY DAVETİNE KATILDI

BAŞKAN CAN PELİTÖZÜ SAKİNLERİNİN ÇAY DAVETİNE KATILDI

Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, Pelitözü Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, vatandaşların talep ve görüşlerini dinledi.

Beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, belediye meclis üyeleri ve Köy Muhtarı Ahmet Aydın’ın da olduğu ziyarette Belediye Başkanı Nihat Can, Pelitözü sakinlerini dinledi, çaylarını içti. Bilecik Belediyesi’nin bütün ekibiyle vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can, Pelitözü Mahallesi’nin önümüzdeki dönemde çok daha güzel olacağını kaydetti.

Mahalle sakinlerine, Bilecik Belediyesi’nin yeni çalışma ve projeleri hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Gece gündüz demeden hemşehrilerimizle bir araya gelmeye ve onları dinlemeye devam ediyoruz. Gündüz, şehrimizin imarı ve ihyası için çalışırken, gece de vatandaşlarımızı dinlemeye gayret gösteriyoruz. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra mahalle statüsü kazanacak olan Pelitözü Mahallemizin değerli sakinleri ile bir araya geldik. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini aldık. Birlikte çözüm üretiyor birlikte Bilecik’imiz yönetiyoruz. Bu anlamda her bir vatandaşımızın bizlerle paylaştığı düşüncesi ve talebine çok önem veriyoruz. İnşallah hep birlikte çalışarak Pelitözü’müzü ve Bilecik’imizi en iyi yerlere getiririz.’’ İfadelerini kullandı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, her gün vatandaşlarımızla iç içe olduklarını; Belediye Başkanı Nihat Can’ın da mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, onları dinlediğini ve taleplerine çözüm ürettiğini kaydederek, teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Ahmet Aydın ise Belediye Başkanı Nihat Can ve beraberindeki konukların ziyaretinde duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam