BAŞKAN CAN SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURUYOR

BAŞKAN CAN SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURUYOR

Belediye Başkanı Nihat Can, çalışmaları kapsamında ağırladığı vatandaşlarımızı dinliyor ve sorunları çözüme kavuşturuyor.

Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarımızla iç içe olan ve kapısı herkese açık tutan Belediye Başkanı Nihat Can, her gün onlarca vatandaşımızı ağırlamaya devam ediyor.

Haftanın yedi günü vatandaşlarımızdan gelen talep ve görüşleri değerlendiren Belediye Başkanı Nihat Can, yapılması gereken çalışmaları en kısa zamanda gerçekleştirerek vatandaşlarımızın memnuniyetini kazanıyor.

Bilecik Belediyesi olarak ‘’İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın’’ düsturu doğrultusunda hizmet ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Haftanın yedi günü boyunca vatandaşlarımızla bir olmaya ve onları dinlemeye gayret gösteriyoruz. Hizmet anlayışımızın temelinde insanımız ve insanımızın memnuniyeti var. İnşallah hemşehrilerimizin sorunlarını bir bir çözmeye ve ilimiz için birbirinden güzel hizmetler gerçekleştirmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Vatandaşlarımız da Belediye Başkanı Nihat Can’a misafirperverliği için duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam