BAŞKAN CAN VE SELİM YAĞCI MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN CAN VE SELİM YAĞCI MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Nihat Can ve Eşi Nesrin Can ile AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından bütün mahallelerimizde gerçekleştirilen ve yüzlerce mahalle sakininin katıldığı mukabele programı hatim etkinliğine katılarak, hanımefendilerle bir araya geldi.
Bilecik Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından bütün mahallelerimizde gerçekleştirilen ve mahalle sakinleri arasında birlik ve beraberliği arttıran Ramazan Mukabele programları son günlerine yaklaştı.
Belediye Başkanı Nihat Can ve Milletvekili Adayı Selim Yağcı, mahalle konaklarında mukabele programına katılan mahalle sakinleri ile buluştu.
Burada bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Adayı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından uzun yıllardır geleneksel bir şekilde çok güzel mukabele programlarının düzenlendiğini belirterek, şunları kaydetti:
‘’Değerli kardeşlerim, öncelikle Ramazan Şerifiniz mübarek olsun. Cenabı Allah sağlık sıhhat içerisinde önce Kadir Gecesine daha sonra da Ramazan Bayramına ulaştırsın. Geçtiğimiz yıl bu zamanlar sizleri Belediye Başkanı olarak ziyaret etmiştim. Bu yıl ise Milletvekili Adayı olarak ziyaret etmek nasip oldu. Çok değerli Belediye Başkanımız Nihat Can ile sizlerin bu güzel etkinliğine katılmak ve dualarınıza ortak olmaya geldik. Belediyemizin güzel geleneği sizlerin desteği ve katılımı ile devam ediyor. Her zaman söylediğimiz gibi bu tür binalara anlam katan sizlerin böyle güzel uğraşları burada yapmanızdır. Ben burayı şenlendirdiğiniz için bu güzel geleneği sürdürdüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah her zaman böyle güzel programlarda bir ve beraber oluruz. Cenabı Allah vatanımızı ve milletimizi korusun. Bizleri her zaman bir ve beraber eylesin. Dualarınızda bizlere de yer vermeyi unutmayın’’ ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Nihat Can ise Bilecik Belediyesi tarafından uzun yıllardır güzel ve anlamlı bir şekilde programların yapıldığını belirterek, mukabele programına katılanlara ve programın düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkür etti.

Belediye Başkanı Nihat Can ve Eşi Nesrin Can ile AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı daha sonra mahalle konaklarında mukabele programına katılan hanımefendilere çeşitli hediyeler taktim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Mahalle sakinleri de düzenlenen programlardan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can, Milletvekili Adayı Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

MİLLETVEKİLİ ADAYI SELİM YAĞCI GÜÇLÜ BİLECİK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR
AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı, Güçlü Bilecik ve Güçlü Türkiye için çalışmalarına devam ediyor.
24 Haziran seçimleri için büyük bir gayret sarfederek, ilimiz, ilçelerimiz, belde ve köylerimizde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Selim Yağcı, çalışmaları kapsamında Söğüt ilçemize bağlık Küre beldesinde ‘’Kadir Pilavı’’ etkinliğine katıldı, Bozüyük ilçemizde lokma ikranı etkinliğine katıldı ve Ertuğrulgazi Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
Güçlü Bilecik ve Güçlü Türkiye için AK Davayı anlatmaya devam ettiklerini kaydeden Milletvekili Adayı Selim Yağcı; ‘’Söğüt İlçemize Bağlı Küre Köyümüzde Osmanlı’dan Kalan ve Kadir Gecesi’nde Yapılan ‘Kadir Pilavı’ Geleneğine katılarak dualarla pilav kazanlarını açtık. Atalarımızdan miras kalan şifalı pilavımızı yedik. Mübarek Kadir Gecemizde geleneği yaşatılmasında katkısı olan Küreli kardeşlerimin hayrını Cenabı Allah kabul etsin. Daha sonraBozüyük İlçemizde Ulu Camii’de teravih namazı sonrası kıymetli dostum Erdoğan Tunç Bey, şahsım adına vatandaşlarımıza lokma ikramında bulundu. Değerli dostuma bu kadirşinas davranışı sebebiyle teşekkür ediyorum. Cenabı Allah hayırlarını ve mübarek Kadir Gecemizi kabul etsin. Çalışmalarımız kapsamında son olarak, Bozüyük Ertuğrulgazi Kültür Sosyal Dayanışma Derneğimizi ziyaret ettik. Bilecik’imizin kalbi olan Bozüyük’ümüz için neler yapabilirizi konuştuk. Ertuğrul Gazi’nin torunları Türkiye’nin şahlanışı için DEVAM diyor. #DiriliştenŞahlanışa#GüçlüBozüyük #GüçlüBilecik için durmak yok yola devam. #VakitTürkiyeVakti’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam