BAŞKAN CAN; YILIN YEREL YÖNETİCİSİ SEÇİLDİ

BAŞKAN CAN; YILIN YEREL YÖNETİCİSİ SEÇİLDİ

Bu yıl 8.sini düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Ödül töreninde; Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Sultaneli Osmanlı Sokağı’’ projemiz ile Yılın Yerel Yöneticisi olarak seçildi.

Ankara’da düzenlenen ve vatandaşlarımızın kullanmış olduğu oylarla, hizmetleri ve projeleri ile ön plana çıkan belediye başkanlarına ödülleri verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, düzenlenen programa katılarak, Belediye Başkanımız Nihat Can adına ödülünü aldı. Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sultaneli Osmanlı Sokağı projesi, Sosyal Sorumluluk kategorisinde örnek proje olarak gösterilerek, ödüle layık görüldü.

Belediye Başkanı Nihat Can Yılın Yerel Yöneticisi ödülü hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’Özellikle ilimizdeki kadınlarımızın sosyal hayata katılmalarını sağlama, el emeği göz nuru eserlerini teşhir etmek ve satışa sunarak aile ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz Sultaneli Osmanlı Sokağı’nın ödül ile taçlandırılması bizleri son derece memnun etti ve yeni çalışmalarımızda bizlere güç ve enerji vesilesi oldu’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam