BAŞKAN CAN’DAN MÜJDE

BAŞKAN CAN’DAN MÜJDE

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından şu ana kadar 9 noktada bulunan 6 K Akıllı Duraklara 6 adet yeni durağın ekleneceği müjdesini verdi.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve birçok şehir ve kurum tarafından örnek proje olarak uygulanan 6 K Akıllı Duraklara yenileri ekleniyor. Bilecik Belediyesi olarak vatandaşlarımızın taleplerini en güzel şekilde değerlendirme gayretinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Nihat Can; şunları söyledi: ‘’Şu ana kadar şehrin 9 noktasına yerleştirilen 6 K Akıllı Duraklar için vatandaşlarımız yeni durak  talebinde bulundular. Bilecik Belediyesi olarak bu talepleri karşılamak için 6 adet yeni durağı daha ihtiyaç duyulan alanlara yerleştireceğiz. Gerçekten de örnek niteliğinde olan duraklarımız, yurdumuzun birçok şehir ve belediyesi tarafından büyük bir beğeni ile uygulanıyor. Bizler de bu duraklarımızla vatandaşlarımıza güvenli ve konforlu bir hizmeti sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün 6 K Akıllı Duraklarımız, vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun.’’ Dedi.

6 K Akıllı Duraklar; Güvenlik Kamerası, Ücretsiz Kablosuz İnternet (wireless), Kahve Makinesi, Dijital Klima, Kütüphane, Kurumsal Kiosku,   Kaplı alanı ile kullanışlı bir hizmet sunmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam