BAŞKAN DUYMUŞ’TAN SERT AÇIKLAMA; “DEDİKODU YAPACAK KİM VARSA KARŞILIĞINI BULUR”

BAŞKAN DUYMUŞ’TAN SERT AÇIKLAMA; “DEDİKODU YAPACAK KİM VARSA KARŞILIĞINI BULUR”

Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş kamuoyunda bir takım iddialara yer vermeme açısından bir takım açıklamalar yaptı.
31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti tarafından tekrar aday gösterilmeyen Duymuş,  dedikodulara yer vermeme açısından bu açıklamayı yamaya zorunlu hissettiğini belirtti.

Başkan Duymuş yaptığı açıklamada şu konulara değindi; “Çok değerli Vezirhan’lı hemşehrilerim bilindiği üzere 31 Mart yerel seçimlerine partimizin uygun görüşü ile aday gösterilmedik, partimizin bu kararına saygılıyız tabi ki. Sizlerde üzüldünüz, bizlerde üzüldük ama olsun bu bir hizmet yarışıdır aday gösterilen arkadaşımızın bu hizmeti ve AK Parti bayrağını daha yukarı taşıyacağına kanaat getirilmiştir. Bundan sonra bizlerde partimizin kazanması için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
Etrafımızda, çevremizde bulunan ve bana her zaman destek olan vefalı dostlarıma aileme her zaman minnettarım.
Aday gösterilmediğim günden bu güne kadar benim şahsıma bizzat gelerek siyasi parti başkanları yöneticileri tarafından aday olmam için teklifte bulunmuşlardır. Ben, bu arkadaşlara, kardeşlerime, bizlere yapmış oldukları teklifleri için çok teşekkür ederim, tabi bu teklifleri kabul etmedik ama birileri ben aday olayım diye öyle beklediler ellerini ovuşturdular amaç Mehmet Duymuş’u bitirmek. Elinizi yalayın, ben bitti demeden bitmez.”

VEZİRHAN’IN BÜYÜMESİ İÇİN HER ŞEYİ YAPTIK

Vezirhan’a 5 yıldır yaptığımız hizmetler ortada vatandaş bu hizmetleri görüyor, görmeyenler de var. Olsun bir gün onlarda görürler. Bana 5 yıldır demediklerini bırakmadılar, hiç susmadılar, halen konuşuyorlar. Bizler Vezirhan’ın büyümesi gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yaptık ama birileri bize hep köstek oldu gençlere iş imkanı ülkeye istihdam olsun memleket kazansın diye fabrika kudurmaya çalıştık onlar engel oldular. AK Parti Belediyesinin önünde tiyatro oynadılar bir römork dolusu karpuzu nimeti de yere döktüler birileri bunu izledi sesleri çıkmadı.

BİZ, BİZE YETERİZ

Birileri Vezirhan’ın kaderini belirlemeye kalkıyor buna hiç gerek yok. Gun gelir bu vebalin altında kalırsın. Biz bize yeteriz biz kendi göbeğimizi kendimiz keseriz. Kurumların, şirketlerin dışarıdan bazı ellerin Vezirhan’ın kaderini çizmeye belirlemeye asla müsaade etmeyiz. Herkes işine baksın, aşına baksın birlik beraberlik içerisinde olacağımız su günlerde fitneye faseta hiç gerek yok.
Allah var, bu güne kadar sustum. Ama bu günden sonra; bana, aileme, yakın çevreme zarar verecek dedikodu yapacak kim varsa karşılığını bulur.
31 Mart gününe kadar biz hizmetimizi en güzel şekilde yapacağız. Vezirhan halkı mutlaka tercihini yapacaktır.
Şimdilik iki partiden aday kardeşimiz var. Biri AK Partiden Kemal Gergin diğer arkadaş MHP den Hüseyin Ocak.
Bu kardeşlerimiz kendilerine olan özgüveni ile Vezirhan’a güzel hizmetler yapacaklarına inandıkları için bu yola çıkmışlardır. Tabi tercih milletin. Hangisi seçilirse seçilsin seçildikten sonra bizlere düşen ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Ben bu kardeşlerime Allah’tan kolaylıklar diliyorum.
Biz  Sevdamiz Vezirhan dedik. Vezirhan’a halen Sevdalıyız.
Değerli dostlarım, değerli Vezirhan’lı hemşerilerim, kimseyi kırmak, kimseyi üzmek, kimseyi tehdit etmek gibi bir amacım yok. Şu fani dünyada şu gök kubbede bir hoş seda bırakmak.
Değerli Vezirhan’lı hemşerilerim, bu güne yaklaşık 5 yıldır beraberiz, yedik, içtik, beraber hüzünlendik, beraber sevindik. Birbirimizi kırdığımız birbirimize hakkımızın geçtiği olmuş olabilir. Hakkınızı helal ediniz. Benden yana kat kat helal olsun sizleri seviyorum sizlere hizmet etmeyi seviyorum.

Yunus Emre’nin güzel sözü ile son vereyim
“Sular hep aktı geçti
Kurudu vakti geçti
Nice han nice sultan
Tahtı bıraktı geçti
Dünya bir penceredir
Her gelen baktı geçti”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam