• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MÜNÜR ŞAHİN’DEN OSMANELİ ZİRAAT ODASI’NA YENİ BİNA SÖZÜ

BAŞKAN MÜNÜR ŞAHİN’DEN OSMANELİ ZİRAAT ODASI’NA YENİ BİNA SÖZÜ

Bilecik ve İlçe Ziraat Odaları Başkanları Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti. Osmaneli’de Ziraat Odası için yeni bir bina talebinde bulunan Orhan Uğur’a Başkan Münür Şahin yeni bina için söz verdi.

Ziyaret sırasında Osmaneli Ziraat Odası Başkanı Orhan Uğur, tarım konusunda Osmaneli Belediyesinin Hal Binası, Karpuz Pazarı, Mezbaha Tesisi, Yöresel Ürün Üretme Merkezi, Tarım için eğitim ve idari bina vb. yatırımları gerçekleştirerek çiftçilerin hizmetine sunmasından memnuniyet duyduklarını söyledi.

Başkan Münür Şahin ziyaretin sonunda yaptığı açıklamada, ziyaretleri için oda başkanlarına teşekkür ederek; “Osmaneli Belediyesi olarak Ziraat Odalarının faaliyetlerini çok önemsiyoruz.Osmaneli Bilecik ilinin en fazla köy nüfusu olan,Bilecik ilinde en fazla tarımsal nüfusun yaşadığı kent.Verimli toprakları ile tarımda çok değerli doğal şartlara sahip.Sakarya Nehri içinden gecen Osmaneli sınırları içinde Göynük suyu,Karasu,Göksu nehirlerimiz Sakarya Nehri ile birleşiyor.Osmaneli Belediyesi olarak tarıma büyük önem veriyoruz.Osmaneli Ziraat Odası Başkanımız Orhan Uğur’un dediği gibi Belediye olarak 4-5 büyük yatırımı tamamlayarak çiftçimizin hizmetine sunduk.Özellikle ilimizin bakanlık onaylı İlk Toptan sebze ve meyve Halini kendi öz sermayemiz ile tamamlayarak faaliyete geçirmemiz en büyük sorunumuz olan tarımsal ürünlerin pazarlamasında büyük katkı sağlayacak” ifadelerinde bulundu.

Başkan Şahin, Osmaneli Ziraat Odaları Başkanı Orhan Uğur’un talebini memnuniyetle karşıladığını ifade ederek; “Başkan merak etmesin 2020 yılı içinde en az 150 metrekare bir bina yaparak kendilerine teslim edeceğiz. Osmaneli Belediyesi her zaman tarımın yanındadır ve başta Ziraat Odamız olmak üzere tüm paydaşlarla birlikte hareket etmektedir. Osmaneli Belediyesi olarak değerli kardeşim Osmaneli Ziraat Odası Başkanı Orhan Uğur’a ve yönetim kuruluna başarılı çalışmaları için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam