BAŞKAN ÖZGEN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ÖZGEN GÜVEN TAZELEDİ

Bilecik Kent Konseyi 3. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda mevcut başkan Seyfi Özgen, tekrar başkanlığa seçildi.

Kent Konseyi 3. Olağan Seçimli Genel Kurulu sonucunda Seyfi Özgen tekrar Kent Konseyi Başkanı oldu.  Oluşturduğu yönetim listesiyle demokrasi örneği sergileyen Özgen şehrin bütün görüşlerini adeta yönetime ortak etti.

Başkan Özgen yaptığı açıklamada, ”Bilecik Kent Konseyi 3. Olağan Seçimli Genel Kurulu’na katılarak bizlere güç ve destek veren, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Melek Mızrak Subaşı’na, TBMM deki toplantılarından dolayı mesaj ile katılan Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Sn. Yaşar Tüzün’ne, Adalet ve Kalkınma Partisi Bilecik Milletvekilli Selim Yağcı’ ya, Odunpazarı Belediye Başkanı Sn. Kazım Kurt’a, Tepabaşı Belediye Başkanı Sn. Ahmet Ataç’a, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu’ ya, İyi Parti Bilecik İl Başkanı Hakan Sakarya’ya, İyi Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Hatice Güzel’e, Memleket Partisi Bilecik Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Beler’e, Deva Partisi Bilecik İl Başkanı Kadir Emre’ye, İstanbul Bilecikliler Derneği Başkanı Faruk Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerine, Her zaman bizlere destek olan Değerli Muhtarlarımıza, Gönüllülüğü ile toplumsal hizmeti yaşam tarzı olarak benimseyen Sivil Toplum Örgütü temsilcilerimize, Genel Kurulumuzun Divan Başkanlığını yapan ve her zaman yanımızda olan Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru’ya

Kentleşme sürecinde Bilecik İlin’ de fark yaratan, bir ilki başaran KENT KONSEYİ’ni hak ettiği değerle buluşturan Bilecik Belediye Başkanımız Sn. Semih Şahin’e “Kent Halkı” adına teşekkürü borç biliriz.” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam