Başkan Şahin: “Amacımız Kadınlarımızın Daha Çok Sosyal Hayata Katılmalarını Sağlamaktır”

Başkan Şahin: “Amacımız Kadınlarımızın Daha Çok Sosyal Hayata Katılmalarını Sağlamaktır”

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, İsmetpaşa Mahallesi Mahalle Konağı’nda yer alan dikiş kursuna katılan kadınları ziyaret etti.

Başkan Şahin, amaçlarının kadınların daha çok sosyal hayata katılmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Ziyaretinde, mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, kurslar kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesinin başta çocuklar ve kadınlar olmak üzere hazırlanan bütün çalışmalara her zaman katkı vermeye hazır olduğunu belirten Başkan Şahin, Bilecik Belediyesi olarak bu anlamda yeni çalışmalar gerçekleştirmeye çalıştıklarını kaydetti.

Başkan Şahin, Bilecik Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilen kurs ve eğitimlerin önemine değinerek, amaçlarının kadınların sosyal hayata daha çok dahil olmalarını sağlamak olduğunu vurguladı. Geçtiğimiz hafta Beşiktaş Mahallesindeki kadınları ziyaret ettiğini hatırlatan Başkan Şahin, gerçekleştirilen faaliyetin kadın istihdamına büyük katkısı olduğunu sözlerine ekledi.

Mahalle sakinleri de Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Subaşı’na, ziyaretleri ve katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam