Başkan Şahin Asfaltlama Çalışmalarını İnceledi

Başkan Şahin Asfaltlama Çalışmalarını İnceledi

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, şehir merkezinde devam eden asfaltlama çalışmalarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Beraberinde, teknik çalışmalardan sorumlu Danışman Rafet Özbek ve ilgili birim müdürleri ile asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Şahin, Atatürk Parkı projesindeki çalışmaların da son durumu hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesinin bütün birimleriyle şehrin dört bir köşesinde çalıştığını söyleyen Başkan Şahin, şehir için daha yapacak güzel çalışmalar olduğunu kaydetti.

Başkan Şahin çalışmalar hakkında yaptığı değerlendirmede, ‘’Hedefimiz tüm şehrimizin altyapısını çağdaş ve medeni kentlerde olduğu gibi düzenlemektir’’ ifadelerini kullanarak, şunları aktardı:

”İlk gün dediğimiz gibi sabredersek güzeli bulacağız demiştim. Vatandaşlarımız da sağ olsunlar sabrettiler. Yaptığımız altyapı çalışmaların son kısmı olan asfaltlama işini başlatmış olduk. Şehrin önemi bir bölümünün önemli bir sorununu büyük oranda çözmüş bulunmaktayız. Önümüzdeki yıllarda hedefimiz şehrimizin diğer noktalarındaki altyapısını da çağdaş ve medeni kentlerde olduğu gibi bir yapıya kavuşturmaktır. Çünkü köyü kentten ayıran en önemli şey, bir kentin altyapısının olması ya da olmamasıdır. Yani bir şehrin altyapısı yapılmadan şehir büyümüşse ona şehir denmez, büyük köy denilir. Biz büyük köyden şehre dönüştürüyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam