BAŞKAN ŞAHİN PAZAR ESNAFINI ZİYARET EDEREK TALEPLERİNİ DİNLEDİ

BAŞKAN ŞAHİN PAZAR ESNAFINI ZİYARET EDEREK TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Bilecik Belediyesi kapalı pazar alanındaki esnafı ziyaret ederek, talep ve görüşlerini dinledi.

CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukcu, İyi Parti İl Başkanı Hakan Sakarya, Merkez İlçe Başkanı Hatice Güzel ve partililerin olduğu ziyarette Başkan Şahin, esnafın talep ve görüşlerini dinledi.

Pazar esnafının kapalı pazar binası ile ilgili isteklerini de dinleyen Başkan Şahin, gerekli bakım ve onarımların yapılması talimatını verdi.

BİLECİK’TE 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN BİR HAFTALIK PAZAR MASRAFI 275 TL OLDU

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ise ziyarette dört kişilik bir ailenin bir haftalık pazar masrafını tespit etmek amacıyla yaptığı alışveriş sonunda 275 TL’lik bir harcama yapıldığını açıkladı.

Beraberindekilerle birlikte pazar alanını gezen Gürses, domates, patates, yumurta, yeşillik, elma, portakal, peynir gibi temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan pazar listesine 275 TL ödedi.

BAŞKAN GÜRSES:

‘’AMACIMIZ 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN ORTALAMA PAZAR MASRAFINI TESPİT ETMEKTİR’’

Ziyaretinde esnaf ve vatandaşların taleplerini de dinleyen Başkan Yardımcısı Gürses amaçlarının 4 kişilik bir ailenin bir haftalık pazar masrafını bulmak olduğunu belirterek, , ‘’Belediye Başkanımız Semih Şahin ve arkadaşlarımızla birlikte pazar alanını gezdik. Bir ailenin temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan bir alışveriş yaptık. Yaptığımız pazar alışverişi sonunda aldığımız ürünleri de pazar girişlerinde bulunan askıda meyve ve sebze reyonuna koyduk. Buradaki ürünleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız almış oldu. Biz de 4 kişilik bir ailenin bir haftalık pazar masrafını ortalama bir hesapla bulmaya çalıştık.’’ İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam