• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN ŞAHİN’DEN BİLECİKLİLERE “EVDE KAL” MESAJI

BAŞKAN ŞAHİN’DEN BİLECİKLİLERE “EVDE KAL” MESAJI

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Çin’den sonra dünyayı da etkisi altına alan KoronaVirüsü nedeniyle vakalar artmaya devam ederken, Bilecikli hemşehrilerine #evdekal mesajı vererek; “kendini, aileni, sevdiklerini, şehrini ve ülkeni korumak için evdekal Bilecik. Bu süreci beraber atlatacağız. Lütfen zorunlu olmadıkça dışarı çıkma” dedi.

Kendini, aileni, sevdiklerini, şehrini ve ülkeni korumak için #evdekalBilecik

SEMİH ŞAHİN – Bilecik Belediye Başkanı paylaştı: 24 Mart 2020 Salı

“Hepimizin evde kalması gerekiyor.”

Hayatımıza giren KoronaVirüs ile ülkenizin ve bütün dünyanın sarsıldığını ifade eden Başkan Şahin; “Biz de ülkemizde bu virüsü kontrol etmeye çalışıyoruz. Maalesef her gün artan vaka sayıları ile karşı karşıya kalıyoruz. O yüzden hepimizin evlerinde kalması gerekiyor ki virüsün dağılımını azaltalım. Virüs ile başlayan yeni hayatımızda, sokağa çıkma yasağı olsun olmasın eksi normal yaşantımızdaki alışkanlıklarımızı bir tarafa bırakıp, ilişkilerimizi sınırlandırıp, evimizde yaşar hale gelmemiz gerekiyor. Özellikle çevrenizde ve akrabalarınızda 65 yaş üstü insanlar varsa bunların kesinlikle ve kesinlikle dışarı çıkmaması gerekiyor” ifadelerinde bulundu.

“En fazla bir telefon kadar uzağınızdayız.”

Virüsle mücadele noktasında Bilecik Belediyesi’nin hemşehrilerinin arkasında olduğunun altını çizen Şahin; “Bunun yanında ne tür ihtiyacınız olursa biz belediye olarak en fazla bir telefon kadar uzağınızdayız. Anında her tür talebiniz, isteğiniz, eksiğiniz giderilir.  Sadece bunların karşılığında bizim sizden isteğimiz; evinizde kalın, evinizden çıkmayın. Ülkemizin bu beladan kurtulabilmesi için hep birlikte savaşmamız gerekiyor.  Bilecik Belediyesi’nin sizin arkanızda olduğunu bilin. Acilen bu virüsten kurtulmamız gerekiyor hep birlikte bunun da üstesinden geleceğiz inşallah” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam