BAŞKAN SELİM YAĞCI, MAHALLELİLERİ İLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI
admin • 29 Temmuz 2013 18:40:38 
BAŞKAN SELİM YAĞCI, MAHALLELİLERİ İLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın, kendi oturmuş olduğu mahalle olan Bahçelievler Mahallesi’ndeki ilginin yoğunluğu dikkatlerden kaçmadı. Düzenlenen iftar yemeğine Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı eşi Fatma Yağcı ile birlikte katılırken yemeğe ayrıca Bilecik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan da katıldı.

Neredeyse tüm vatandaşlar ile eşi Fatma Yağcı ile birlikte tek tek ilgilenen Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Başkan Selim Yağcı eşi Fatma Yağcı ile birlikte vatandaşlarla bol bol resim çektirdi. Bazı vatandaşların ellerinde cep telefonları ile resim çekmeleri ise güzel görüntüler oluşturdu.

Mahalle İftarları kapsamında kurulan oyun gurubu çocukların doyasıya eğlenmesine imkan sağlarken diğer bir taraftan ise çocuklara pamuk şekeri ücretsiz olarak dağıtıldı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı düzenlenen iftar yemeğinde şunları söyledi:

“Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır. Sevgi, kardeşlik ve hoşgörü ayıdır. Ramazan paylaşma ve içerisinde birçok hikmetleri barındıran özel bir aydır. Biz de Bilecik Belediyesi olarak bu sene bir ilki gerçekleştirerek sizlerin gönül sofralarınıza ortak olmak istedik. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizleri böyle içten ve sevgi ile kucakladınız. Çok teşekkür etmek istiyorum çünkü sizlerle birlikte iftar açmanın iftiharını bizlere yaşatıyorsunuz. Öncelikle sofralarımızı doldurduğunuz için, gönül sofranızda bizlere yer açtığınız için hepinize şükran borçluyum. Bilecik olarak, Türkiye olarak ne zaman birlik ve beraber olduysak, birlik ve beraberlik içerisinde önümüzde hiçbir engel olmadı. Tüm engelleri aşıyoruz ve aşmaya devam edeceğiz. İşin özü, birbirimizi sevelim, birbirimizi sayalım, hoşgörü ile bakalım. İyi niyetle bakalım. Bir olalım, beraber olalım. İri olalım. Diri olalım. Bu Ramazan günlerinde Allah birliğimizi ve kardeşliğimizi güçlendirsin. Her zaman hayırlı işlerde ve hayırlı hedeflerde bir ve beraber olalım”

İftar yemeğinde vatandaşlara ilahi gurubu tarafından sevilen ilahiler seslendirildi.

İftar yemeği sonrasında Bilecik Belediye Başkan Selim Yağcı eşi Fatma Yağcı ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan vatandaşlarla oturup sohbet ettiler. (Bilecik Belediyesi)

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x