BAŞKAN SELİM YAĞCI VİZYON PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN SELİM YAĞCI VİZYON PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

Beraberinde Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve Fen İşleri Müdürü Halit Doğan'ın eşlik ettiği incelemelerde Başkan Selim Yağcı, çalışmaları büyük bir hızla devam eden, Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, Atık Su Arıtma Tesisi ve Bilecik Belediyesi Kent Müzesi'nde incelemelerde bulunarak, bilgi aldı. 

Çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini dile getiren Başkan Selim Yağcı, projelerin tamamlanması halinde Bilecik'in ihtiyacı olan birçok hizmetin verilmiş olacağını belirtti.

Gerçekleştirilen projelerin büyük ve önemli projeler olduğuna vurgu yapan Başkan Selim Yağcı, şehirler arası otobüs terminali ile şehir turizmi başta olmak üzere birçok alanda güzel gelişmelerin olacağını kaydetti.

Atıksu Arıtma Tesisi'nin bölgede ve Türkiye'de örnek projeler arasında yer aldığına dikkat çeken Başkan Selim Yağcı, gerçekleştirilen projeyle Bilecik Belediyesi'nin örnek ve çevreci bir belediye olduğunu ispat edeceğini ifade etti.

Yapımı devam eden projelerin bölgede bölgeye ve Bilecik'e prestij kazandıracağını dile getiren Başkan Selim Yağcı, şehrimize 2014'ün son çeyreğinde bu güzel eserler hizmete sunulacak.

Başkan Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Şehirlerarası otobüs terminalinin ise 2015 yılı haziran ayında hizmete gireceğini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam