BAŞKAN SUER ANNELER GÜNÜNDE ÇİÇEK YERİNE SEBZE FİDESİ HEDİYE ETTİ

BAŞKAN SUER ANNELER GÜNÜNDE ÇİÇEK YERİNE SEBZE FİDESİ HEDİYE ETTİ

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, annelerimizin yüzünü biraz daha gülümsetebilmek adına Anneler gününde, kapı kapı dolaşarak ilçedeki annelere çiçek yerine sebze fidesi hediye etti.

10 Mayıs Anneler Günü kutlamaları kapsamında Gölpazarını karış karış gezen Başkan Hayri Suer, Gölpazarı Belediye Meclis üyeleri ile birlikte ilçedeki annelerin, Anneler gününü kutladı.

Başkan Suer konuya ilişkin yaptığı açıklamada, başta Şehit Anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutlayarak;  “COVİD-19’a karşı alınan tedbirler kapsamında en kıymetlilerimizle sarılıp kucaklaşamasakta, inanıyoruzki bu süreci beraber atlatıp en kısa sürede o neşeli günlerimize kavuşacağız. Evde geçirilen zamanı keyifli hale getirebilmek adına Belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Gerek Balkonlarda saksılarda gerekse kapı önlerinde bahçelerde yetiştirebilmek için, annelerimizin yüzünü biraz daha gülümsetebilmek adına 10 Mayıs Anneler Günü kutlamaları kapsamında Belediye Başkanımız Sayın Hayri SUER, Değerli Meclis Üyelerimiz ve Belediye Personelimiz kapı kapı gezerek sebze fidesi dağıtımı gerçekleştirdi. Annelerin önemini belirtmek için Peygamber Efendimiz (S.A.V.), “Cennet annelerin ayağının altındadır” demiştir. Annelerimizin gülen yüzleri bizim için çok değerlidir. Bu duygu ve düşüncelerle; bizleri koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen, başımızın tacı annelerimize selam ve sevgilerimizi iletiyor; sağlık ve mutluluklar diliyor; sadece anne olan değil, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyoruz” ifadelerinde bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam