BAŞKAN SUER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN SUER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Gölpazarı’nda yapımına devam edilen çalışmaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Başkan Suer’e incelemeler esnasında İlçe Kaymakamı İbrahim Güneş, İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri Vekili ve İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi eşlik etti.

Şehitler Meydanı, yeni İlçe futbol stadı, sıcak asfaltlama çalışmaları, bisiklet yolları, parke taş döşemesi gibi çalışmaları yerinde inceleyen heyet, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

İncelemeler esnasında açıklamalarda bulunan Başkan Suer, yeni çalışmaların da geleceğini ve hızlı bir şekilde başlayacağının altını çizerek, “ Biliyorsunuz ki bu yola “Sevdamızın adı Gölpazarı” sloganıyla çıktık. Bu bağlamda çalışmalarımız durmaksızın devam edecek. Hali hazırda yapımı devam eden İlçe Futbol Stadımızı söz verdiğimiz üzere Ligin ikinci yarısına yetiştireceğiz. Şu an sentetik çim, stat zeminine döşeniyor. Şehitler Meydanı’nda da peyzaj çalışmaları gerçekleştiriliyor. Dikilen süs ağaçlarımızın yanı sıra zemin çim ile kaplanacak.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam