BAŞKAN SUER GÖLPAZARINI KÖŞE BUCAK DEZENFEKTE ETTİ

BAŞKAN SUER GÖLPAZARINI KÖŞE BUCAK DEZENFEKTE ETTİ

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Korona virüsle mücadele kapsamında traktöre bindi ve ilçenin tüm sokaklarını ilaçladı. Başkan Suer, tüm Gölpazarlı hemşehrilerine seslenerek; “Siz evde kalın. Biz sizin sağlığınız, mutluluğunuz için bütün belediye çalışanlarımız ile birlikte sahadayız” dedi.

Gölpazarı Belediyesi ilçedeki dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda sahadaki dezenfektan ekiplerine destek vermek amaçlı sahaya inen Başkan Hayri Suer, ilaçlama yapılan traktörün bizzat şoför mahaline geçerek, cadde ve sokaklarda dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirdi.

 

“Evde Kal Gölpazarı Başkanınız Yanınızda”

Korona virüsle mücadelede vatandaşların ihtiyaçları noktasında çalışmaları bizzat kendisi yöneten Başka Suer, ilaçlama çalışmaları kapsamında; “Evde Kal Gölpazarı Başkanınız Yanınızda” diyerek, “Bu gün traktör koltuğuna oturduk. Direksiyona geçerek sahadaki arkadaşlarımıza yardımcı olduk. Koronavirüs ile mücadele kapsamında çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. Hemşerilerimizden sağlıkları için evde kalmalarını rica ediyoruz. Gölpazarı Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.” açıklamalarında bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam