Başkan Suer: “Normalleşme sürecinde üç kavram’a çok dikkat etmeliyiz”

Başkan Suer: “Normalleşme sürecinde üç kavram’a çok dikkat etmeliyiz”

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, 1 Haziran’dan itibaren alınan önlemlerle Türkiye’nin yeni bir hayata başladığını ifade ederek, bundan sonra insan hayatında artık maske, mesafe ve temizlik kavramının çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Suer, normalleşme sürecinin başlaması hakkında açıklama yaparak; “1 Haziran’dan itibaren alınan önlemlerle artık yeni bir hayata başladık. Normalleşmeye başladığımız 1 Haziran’dan itibaren Tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de kafeler, lokantalar, kıraathaneler ve çay bahçeleri açılıyor. Pandemi sürecinde yaklaşık iki aylarını evlerinde geçiren vatandaşlarımız artık işlerine dönmeye, dükkanlarını açmaya, tarlalarında bağ ve bahçelerinde çalışarak tarımsal faaliyetlerini icra etmeye dolayısıyla sosyal hayatın içinde çok daha aktif rol almaya başlayacaklar. Bunun için elbette mutluyuz elbette sevinçliyiz.
Üç kavram maske, mesafe, temizlik kuralına riayet ederek hem kul hakkına girmemek hem de birbirimize olan asgari saygının gereği olarak sosyal hayatın bizleri daha sağlıklı, huzurlu ve mutlu günlere taşımasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah’a emanet olun, kalın sağlıcakla” dedi.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam