BAŞKAN TEKİN SEL SONRASI İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN TEKİN SEL SONRASI İNCELEMELERDE BULUNDU

Bilecik genelinde etkili olan sağanak yağışlar sonrasında, Pazaryeri’nde sel meydana gelmiş ve hayat adete felç olmuştu.

Pazaryeri’nde yaşanan afet sonrasında, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, selden etkilenen ev, iş ve tarım alanlarında incelemelerde bulundu. Başkan Tekin ayrıca belediyeye bağlı ekiplere talimat vererek, mahalle, sokak ve caddelerde oluşan çamur birikintilerin temizlenmesini istedi.

Başkan Tekin incelemeler sonrasında yaptığı açıklamada, “Değerli hemşehrilerim. Dün ilçe olarak yaşadığımız doğal afet hem ilçemiz içinde hem de ekili tarlalarımızda hasar meydana getirmiştir. Belediye olarak sel afetinden hemen sonra durum tespitlerimizi yaptık ve belediye giderlerinde, bir kaç evimizde su baskını olduğunu gördük. Selden kaynaklanan evlerde halılarımız vb eşyalarımız zarar gördüyse bana direk cep telefonumdan, zabıta memurluğumuza ve ilçe kaymakamlığımıza müracaat etmeniz halinde ekipler tarafından hasar tespiti yapılacaktır. Hepimize geçmiş olsun. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın” ifadelerine yer verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam