• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN YAĞCI, BAŞBAKAN ERDOĞAN’LA BULUŞTU

BAŞKAN YAĞCI, BAŞBAKAN ERDOĞAN’LA BULUŞTU

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Başkan Selim Yağcı arasındaki yakınlık dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Marmara Bölgesi’nde görev yapan milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileri ile bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Bilecik’te yaptığı ve yapımı devam eden projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

“BAŞBAKAN ERDOĞAN’I ÖRNEK ALIYORUM”

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek aldığını belirten Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Başbakan Erdoğan ile buluşması ile ilgili olarak şunları aktardı:

“Bilecik Belediyesi olarak Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılı olan 2023 yılında, Türkiye dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında olması yolunda emin adımlarla devam ediyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek alarak Bilecik’i geniş vizyonla geride kalmayacak şekilde, Türkiye ile aynı yürüyüşe uyum sağlaması için projeler gerçekleştiriyoruz. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile düzenli olarak gerçekleşen toplantılarda bir araya geliyor ve projelerimiz hakkında bilgiler veriyoruz. Bilecik’te yaptığımız ve yapımı devam eden projelerimizi anlatıyoruz.”

Marmara Bölgesinde görev yapan milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticilerinin katıldığı toplantıda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldiklerini belirten Başkan Selim Yağcı, “Toplantıda Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Bilecik’te yapmış olduğumuz projelerin açılışlarına davet ettik. Başbakanımız Erdoğan’da programının müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde Bilecik’e gelmek istediğini kaydetti.” dedi. 

Toplantı sonrasında Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal, AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kurt, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam