• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Yağcı Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu

Başkan Yağcı Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu

Bilecik Kent Orman’da gerçekleşen davette Başkan Yağcı, basın mensuplarının bayramını kutlayarak katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan Yağcı gecede yaptığı konuşmada şunları aktardı:

“Öncelikle Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun. Allah ibadetlerimizi ve oruçlarımızı kabul etsin. Davetimize teşrif ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz diyorum, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum ve Basın Çalışanları Günümüzün hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Gerçekten birlik ve beraberlik içerisinde ilimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan-ı Şerif her zaman söylediğimiz gibi birlik, beraberlik, sevgi, hoşgörünün temaruz ettiği, ortaya daha yoğun şekilde çıktığı, paylaşımın üst seviyede olduğu bir ay. Biz de bu ay içerisinde, bu güzide ay içerisinde isabet eden siz değerli basın mensuplarımızın çalışanlarımızın gününü bu akşam hem Ramazan-ı Şerif dolayısıyla iftar ederek hem de böyle bir çalışmaya mola vererek, böyle bir iftar programıyla değerlendirmek, kutlamak istedik. Katıldığınız için teşekkür ediyorum.

İlimiz başladığımız günden itibaren yaklaşık 10 yıldır artık Şeyh Edebali’nin gözünün feri olan, Osman Gazilerin Ertuğrul Gazilerin ayaklarının izleri olan bu güzide toprak parçasına hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ve gündeme baktığımızda son zamanlarda 10 yıllık çalışmalarımıza ilişkin fotoğraflarımızı topluyoruz. Çok şükürler olsun ki 10 yıl bugünden geriye baktığımızda ne kadar mesafe aldığımızı, şehrimizin geleceği noktasında ve bu günü noktasında ne kadar güzel hizmetler yaptığımızı görmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bunun her aşamasını en iyi şekilde gören, gözleyen, takip eden tabi ki öncelikle basın, sizlersiniz. İnşallah bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde, sevgi içerisinde, hoşgörü içerisinde paylaşarak bu güzide toprak parçasına, memleketimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız.

Biz bu noktada gerçekten gelecek nesillere güzel bir Bilecik bırakmaya ilişkin olarak tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Zamanı en iyi şekilde değerlendirme çabası ve gayreti içerisindeyiz. Cenab-ı Allah her zaman yaptıklarımızı gerçekten başarıya ulaştırsın, başarıyla sonuçlandırsın diyorum. Gelecek nesillerimize güzel bir şehir emanet etmeyi bize, onların da bu güzel şehri daha ileri noktalara götürmelerini temenni ediyorum. Bu noktada çaba gösteriyoruz.”

Basın mensupları da gerçekleşen davet için Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam