BAŞKAN YAĞCI, BELEDİYE PERSONELİNİN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN YAĞCI, BELEDİYE PERSONELİNİN BAYRAMINI KUTLADI

Başkan Selim Yağcı, makamında karşıladığı personelle tek tek tokalaşarak, bayramlaştı. Tüm Bilecik ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ettiğini dile getiren Başkan Selim Yağcı, yaptığı açıklamada şunları aktardı:

“Arkadaşlar öncelikle hepinizin geçmiş Kurban Bayramı mübarek olsun. Cenab-ı Hak sevdiklerimizle,eşimizle,dostumuzla,  ailelerimizle daha nice sağlık ve mutluluk içerisinde bayramlara ermeyi hepimize nasip etsin.

Hayat hızla akıp gidiyor. Biz de bu akış içerisinde hayatın bizlere yüklemiş olduğu sorumluluğu ve görevi veyahut rolü yerine getiriyoruz, yaşıyoruz. Bu hayat çizgimiz içerisinde bazı arkadaşlarımızla 10 yıldan beri çalışıyoruz, bazı arkadaşlarımızla belki bir yıldan beri çalışıyoruz ama bir süreç içerisinde birlik beraberlik içerisinde gerçekten her zaman söylediğimiz gibi, çok önemli olan ve üzerinde Şeyh Edebali Hazretlerinin gözünün feri,  Osman Gazilerin, Ertuğrul Gazilerin ayaklarının izi olan bu topraklara ve bu topraklarda yaşayan insanlara hizmet etme çabası ve gayreti içerisindeyiz.  Ben hepinizi bu anlamda kutluyorum, tebrik ediyorum ve teşekkürediyorum.”

 

BİRLİKTE BİRÇOK GÜZEL ÇALIŞMAYA İMZA ATTIK”

 

Başkan Selim Yağcı, konuşmasının devamında, ''Birlikte çalışmalarımız çevresinde gerçekten güzel şeyleri yaptık ve bu güzel şeyler içerisinde yaptığımız çalışmalarla hayırla yad edileceğimizden eminim'' ifadelerini ekleyerek, şöyle devam etti:

“Çünkü niyetimizin hayır olduğunu ve akıbetin de bu anlamda hayır olacağını biliyoruz. Burada Bilecik Belediye Başkanlığı olarak,  benim de başkan olduğum süre içerisinde vatandaşımıza daha güzel,daha verimli,daha müreffeh, daha huzur içerisinde yaşanabilecek bir ortamı hazırlama dışında başka bir düşüncemiz olmadı.  Bu topraklara hak etmiş olduğu hizmetleri verme çabası dışında gayretimiz ve düşüncemiz de olmadı ve bugün bizim bu niyetimiz, bu düşüncemize baktığımızda gerçekten karşılığını da görüyorum. Çünkü çok büyük ve güzel hizmetlere imza attık.  Bilecik adına belki başladığımızda hayalgibi görünen bir çok projeleri el ele gönül gönülevererek halkımızlabirlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Bunların hiçbirisini ne tek başıma benim yapacağım işler ne de tek başınıza sizin yapacağınız işlerdir. Hep birlikte, sloganımızda olduğu gibi 'Hep birlikte daha iyiye ve daha güzele' diyerek, birçok güzel çalışmaya imza attık ve beraberce bu çalışmalarımıza devam edeceğiz.''

Başkan Selim Yağcı, daha sonra belediye personeline şeker ve kolonya sundu.(Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam