BAŞKAN YAĞCI: ‘’HEMŞEHRİLERİM VE ŞEHRİM İÇİN HER ŞEYE ADAYIM’’

BAŞKAN YAĞCI: ‘’HEMŞEHRİLERİM VE ŞEHRİM İÇİN HER ŞEYE ADAYIM’’

Belediye Başkanı Selim Yağcı, basın mensupları ile bir araya geldiği bilgilendirme toplantısında; ‘’Şehrim için vatandaşlarım için büyüklerimin uygun gördüğü ve verdiği her hizmet için adayım’’ ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ilimizdeki basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda Bilecik ve ülke gündemine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.
14 yıl boyunca Bilecik ve şehir insanı için çalıştığını kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları kaydetti:
‘’Değerli arkadaşlar öncelikle şunu ifade edeyim. ’Şehrim için vatandaşlarım için büyüklerimin uygun gördüğü ve verdiği her hizmet için adayım. Halkımın ve büyüklerimin bana layık gördüğü her hizmet her işe adayım. Ben bu güzide topraklara ve hemşehrilerime 14 yıldır hizmet etme çabası ve gayreti içerisindeyim. Birileri neye aday olmaya hak ediyorsa, Selim Yağcı olarak ben de eğer partimin yetkili organları ve büyüklerimiz uygun gördüğü taktirde, milletimiz uygun gördüğü taktirde her şeye benim de hakkımın olduğunu düşünüyorum ve gocunacak da hiçbir şeyim yok. Gayet net olarak açıklıyorum. Taktiri hemşehrilerimiz bilir. Öyle Allah nasip ederse, yarın genel merkezimiz, belediye başkanlığına devam et derse ona da adayım. Öyle bir sahadan kaçmamız yok. Milletvekilliğine de adayım. Veya partimizle ilgili, siyasetle ilgili kurum ve kuruluş varsa ona da adayım. Bu konuda kim bana bu anlamda farklı şekilde ithamda bulunur. Ben 14 yıldır buradayım. Malımla mülkümle çoluğum ve çocuğumla buradayım ve her şeyim açık. 14 yılın 14 saniyesine kadar hepsinin hesabını verebilirim. Hesabını veremeyeceğim hiçbir şey yok. Onun için biz bu konularda gayet açığız ve gayet şeffafız. Kapalı kapılar ardında da hiçbir işimi yok’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam