• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN YAĞCI İSTİFA İDDİALARINA CEVAP VERDİ; “İDDİALAR ASILSIZ”

BAŞKAN YAĞCI İSTİFA İDDİALARINA CEVAP VERDİ; “İDDİALAR ASILSIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakınlığı ile bilinen gerçekgündem.com haber sitesi referandumda “hayır” çıkan 7 ilin belediye başkanının istifa ettirileceği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara, Balıkesir, Uşak, Denizli, Antalya, Bilecik, Artvin ve Ardahan belediye başkanlarının istifasını isteyeceği haberini yayınladı.

ANKA haber ajansı tarafından yayınlanan haber, CHP’ye yakınlığı ile bilinen gercekgundem.com’dan sonra Bilecik’te yayın yapan bir internet sitesi de kullandı.

Bilecik’te olmadığı için telefonla görüşerek bilgi aldığımız Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı “Onların canı öyle istiyor” diyerek istifa iddialarını yalanladı. Böyle bir durumun söz konusu olmadığını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere parti kademesinden hiç kimsenin bu konuyla ilgili kendisiyle bir görüşmesinin bulunmadığını belirtti.

İddialarla ilgili açıklamalar yapan Başkan Yağcı; “Partimizi, belediyemizi ve Bilecik halkını töhmet altında bırakarak asli astarı olmayan asparagas haberlerle mide bulandıran, hemşerilerimizin ve Bilecik’imizin adına karalamaya çalışanlara karşı her zaman dik duruşumuzu göstereceğiz. Bize 3 dönemdir bu görevi layık görüp, hep birlikte güzel çalışmalara ve projelere imza atan bir belediye başkanı olarak bu tarz haberler ile yapılanları karalayan sözde yayın organlarını kınıyoruz. Güneş balçıkla sıvanmaz, yapılan bunca hizmet, bu kadar ucuz bir medya kumpasıyla karalanamaz. Biz buradayız, görevimizin başındayız.” diyerek istifa haberlerinin, net bir şekilde gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam