Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Başkan Yağcı, öğrencilere aşure ikram etti
Sosyal Medyada Paylaş
9 Kasım 2013
admin

Başkan Yağcı, öğrencilere aşure ikram etti

Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi ve Prizma Akademi Derneği işbirliği içinde gerçekleştirilen programda öğrencilere aşure ikramında bulunarak, öğrencilerle sohbet etti.

Öğrenci Otağı'nda gerçekleştirilen programa Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan da katıldı.

Başkan Selim Yağcı, burada yaptığı konuşmada,  düzenlenen programda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Biz her zaman şunu diyoruz ve sloganımızda da yer alıyor, ‘Her zaman, hep birlikte daha iyiye ve güzele' diye. Aşure zaten birlik, beraberlik ve bereketin timsali olan bir yiyecek. Bu geleneği millet olarak asırlardır sürdürüyoruz. Bu vesile ile Muharrem ayı ve yeni Hicri yılbaşının hepimize hayırlar, iyilikler ve sağlıklı bir yaşam getirmesini diliyorum. Bizleri yalnız bırakmayan Sayın Rektörümüze de teşekkür ediyoruz.”

Prizma Akademi Derneği Yetkilisi Merve İncesu da Bilecik'te bayanlara yönelik kurdukları 5 platformda hizmet verdiklerini belirtti. Tek amaçlarının üniversitede okuyan öğrencilerin her alanda daha aktif ve daha verimli zaman geçirmelerini sağlamak olduğunu dile getiren İncesu,  katkılarından dolayı Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya teşekkür etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, daha sonra Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan ve öğrencilere aşure ikramında bulunarak, sohbet etti. 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım