• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN YAĞCI YENİ OTOGARDAKİ YAZIHANE FİYATLARI İÇİN NE DEDİ?

BAŞKAN YAĞCI YENİ OTOGARDAKİ YAZIHANE FİYATLARI İÇİN NE DEDİ?

Başkan Yağcı mevcut otogar esnafıyla beraber incelemede bulunduğu yeni otogardaki yazıhane kiralama ücretleriyle ilgili henüz bir belirleme olmadığını kaydetti. Hem Kayı Plaza’nın hem de şehir içindeki benzin istasyonunun satışında  otogar alanındaki yazıhanelerin satışıyla ilgili esnafları uyardığını belirten Yağcı şöyle konuştu:

“Bu işler hamken bizim esnafımıza pahalı geliyor. Olgunlaşınca da büyük gözüküyor, bazılarının gözü kalıyor ve dedikodu yapıyor. Bilecik’te bir takım dedikodular ve söylentiler oluyor. Ama her şey şeffaf, açık, ihaleyle belirleniyor. Belediye bu tür hizmetleri yapmak için elindeki imkanları da kullanmalı. Çünkü Bilecik belediyesi olarak biz çok fazla geliri olan bir belediye değiliz. Bu binanın maliyeti bugün baktığımızda 20 milyonları geçer ama ihale maliyetimiz itibariyle 11-12 milyon gibi bir rakama ihale ettik. Şehre 50 yıl 100 yıl da anıtsal olarak hizmet edecek bir eseri gerçekleştireceğiz. Bunlar da kolay olmuyor, bunun için de arada bir enerji kaynaklarına ihtiyacımız var.

Yazıhanelerin fiyatlarıyla ilgili herhangi bir bilgi yok. Arkadaşlarla konuşacağız, düşüneceğiz. Belirgin şeyleri ortaya koyacağız. Çalışmalarımız var ama arkadaşlarımızın da görüşlerini alacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam