• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN YAĞCI’DAN ASFALT DENETLEMESİ

BAŞKAN YAĞCI’DAN ASFALT DENETLEMESİ

En ücra noktalara kadar beton asfalt uygulaması gerçekleştirdiklerini belirten Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, “2004 yılında Bilecik’te neredeyse 5 kilometrelik asfalt yoktu. Mahallerimizde insanlarımızın ayağı çamur içerisindeydi. Göreve geldiğimiz günden itibaren gerek alt yapı gerekse üst yapıya yapmış olduğumuz yatırımlar sonucunda bugün vatandaşımızın ayağını çamurdan kurtardık ve bugün en ücra noktalara kadar beton asfalt uygulamasını hayata geçirdik. Bugün dünden daha iyiyiz. Ama tabi ki bu bize yeterli amacımız kaybedilmiş olan yılları Bilecik’e kazandırmak istiyoruz. Onun için çok çalışıyoruz.” dedi.

Bilecik Merkez Hürriyet Mahallesinde ve Bahçelievler Mahallesinde devam eden asfalt çalışmalarını inceleyen Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, çalışanlara da kolaylıklar diledi.

 

BİZİM SEVDAMIZ HALKA HİZMET SEVDASI

 

“Bizim sevdamız halkımıza hizmet sevdasıdır.” diyen Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı son olarak ise şunları söyledi:

“Halkımızın ayağını çamurdan kurtardık. Biz halkımıza en iyi hizmet yapmak için gecesini gündüzüne katan bir anlayış ile yolumuza devam ediyoruz. Biz hiçbir zaman bu da yeterli demedik. Ülkemiz her geçen gün ilerlerken Bilecik’in bu gelişme ve büyüme ivmesinde geri kalmayacak. Onun için çok çalışıyoruz. Bizim Bilecik’e sevdamız da büyük. Bizim sevdamız halkımıza en iyi hizmet etme sevdasıdır.” (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam