BAŞKAN YILDIRIM’IN ”ANİ KAR YAĞIŞI” ELEŞTİRİSİ

BAŞKAN YILDIRIM’IN ”ANİ KAR YAĞIŞI” ELEŞTİRİSİ

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, sabah saatlerinde etkili olan ve yaşamı olumsuz etkileyerek bir çok kişiyi hazırlıksız yakalayan kar yağışı sonrası yaşananlar ile ilgili belediyeyi eleştirdi.

Başkan Yıldırım, sosyal medya hesabından, ”Tüm hemşehrilerimizin dikkatli olmalarını, mümkünse toplu taşıma araçlarını kullanmalarını rica ediyorum. Güzel memleketimizde biz bizeyiz. Yalnızız!

Durumdan vazife çıkartmak değil amacımız. Keşke görevini yerine getirseydi belediye de sabah sabah vatandaşlarımız bu çileyi çekmeseydi. Yaşanan kazalara mı üzülelim?

Çocuğunu okula götürürken yaşanan strese mi? Çocuğun kar sevincinin nasıl korkuya dönüştüğünü mü?

Hangisine üzülelim? İş bilmezlik ve sorumsuzluk yüzünden kaza geçiren vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Zaman hızlı akıp geçiyor. Sayılı gün çabuk geçer.

Sadece söylemde kalan güzel belediyecilikten şehrimizi hep birlikte el ele vererek kurtarıp, AK Belediyecilik ile belediyemizi yeniden çalışkan, disiplinli, kurumsal kimliğine kazandıracağız.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Serkan Yıldırım anladığım kadarıyla bu yağış ve buzlanma ile ilgili malumat sahibiydi. Eğer öyle ise yetkilileri uyardı mı? Yok eğer müneccimlik kurumunun olmadığı gerçeğini hatırlıyorsa kimin nereden bu olayı biteceğini bir zahmet açıklasın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam