• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKANLAR, BİLECİKLİ GENÇLERLE BULUŞTU

BAŞKANLAR, BİLECİKLİ GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can Konak Cafe&Restaurant’ta Bilecikli gençlerle buluştu. Bilecikli yaklaşık 150 genç AK Parti Bilecik il Başkanı Fikret Karabıyık adına yemek organize ettiler.

İl Başkanı Karabıyık, ve Belediye Başkanı Nihat Can gençlerle hasbihal ederek sorunlarını dinledi, gençlerle istişarede bulunmayı ihmal etmedi. Düzenlenen yemekte konuşan Karabıyık; “Belediye Başkan adayımız Nihat Can’ı Bilecikli genç kardeşlerimizlerle buluşturduk. Daima görüştüğümüz ve dialog halinde olduğumuz genç kardeşlerime ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte vakit geçirdikçe daha çok çalışma azmi geliyor bizlere. Yarınları onlarla birlikte inşaa etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can; “Yarınlarımızın Mimarı ve Düşüncelerine çok büyük önem verdiğimiz Sevgili Gençlerimizle bir araya geldik. Bilecik’imizin Genç İl Başkanı Fikret Karabıyık ile birlikte gençlerimizin düşüncelerine ve ideallerine olan ihtiyacımızı ifade ettik. İnşallah gençlerimizle birlikte 2023-2053 ve 2071 hedeflerine en iyi şekilde ülkemizi hazırlayacağız. ” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam