BAŞKANLAR DERBİ ÖNCESİ GAZETEMİZE KONUŞTU

BAŞKANLAR DERBİ ÖNCESİ GAZETEMİZE KONUŞTU

CİNOĞLU: “Kardeşlik içerisinde güzel bir maç seyrettirmek istiyoruz”

 

ÖZMEN: “Bilecik’in şu anda gurur duyduğu 2 takımı da şampiyonluğa koşuyor”

 

1. Amatör Ligi’nde bu hafta sonu oynanacak derbi niteliğindeki Bilecik spor  –  İl Özel İdare spor karşılaşması öncesi her iki kulübün başkanları birlik, beraberlik ve dostluk mesajları verdiler. Konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan başkanlar zevkli bir mücadele beklediklerini, maçın dostluk içinde geçmesini dilediklerini belirterek her iki takım oyuncularının da zaten arkadaş ve kardeş olduklarını ifade ettiler.

Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu:  "Güzel bir birliktelik sonucunda Bilecikspor belli bir noktaya geldi. Zaten hedeflerimizde ilk yolumuzda sıralama olarak pek düşüncemiz yoktu ama şartlar bizi çocukların başarıları, olayı sahiplenmeleri, şampiyonluk yolunda bizi de ortak etti. Tabi bugün aylardır lider olan ve belli bir birikimi olan Özel İdare spor ile oynayacağız. Tabi Bilecik’teki takımların hepsi bizim kardeşimiz, dostlarımız. Bu konuda inşallah yaşadığımız olumsuzlukları Bilecik’te daha sevgiye, dostluğa, kardeşliğe döndürürüz amacındayım. Özel İdare spor ilimizin spor anlamında önemli bir kuruluşu. Sevgili arkadaşlarımız da, kardeşlerimiz de Cumartesi yani ilde 2 dostluk, kardeşlik içerisinde güzel bir maç seyrettirmek istiyoruz. Amacımız Bilecikspor adı altında Bilecik’e hizmet etmek, Bilecik’te sporu geliştirmek anlamında çabalarımız devam ediyor. Ben Özel İdare yönetimine, arkadaşlarımıza, futbolcu kardeşlerimize haftasonu maç için başarılar diliyorum. İnşallah Bilecik’teki sporu hep beraber bir yerlere getiririz."

İl Özel İdare spor Başkanı Fazıl Özmen: “Siz zaten dostluk adı altında derbi diye başlığı koymuşsunuz. Biz de aynı düşüncelere sahibiz. Bilecik’in şu anda gurur duyduğu 2 tane takım, 2’side şampiyonluğa koşuyor. Bu sene bu işin güzel tarafı da 2 Osmaneli, 2 Bilecikspor takımları beraber el ele, kol kola şampiyonluğa koşması lige daha güzel bir tablo vereceğini düşünüyorum ve bu sene büyük ihtimalle de bu işin son hafta noktalanacağını düşünüyorum ben. Bundan önceki senelerde olduğu gibi 2 takımın çekişmesi değil 4 takımın son haftaya puan puana çıkacağını tahmin ediyorum. Bütün takımlara başarılar dilerim. Burada tabi ki Bilecikspor’un bir taraftar üstünlüğü olacak ama bu üstünlük sahaya da aşırı derecede yansırsa bu şampiyonluğa koşacak 2 takımada büyük zarar vereceğini düşünüyorum”

ERHAN TOKA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Kazanan Bilecik Futbolu olsun – Ben Bursa’da yaşayan bir Bilecik’li olarak Bilecikspor’u eski günlerine geri dönmesini istiyorum Bunun için Bilecik’te Yaşayan Herkesin Birlik ve Beraberlik içinde tek yürek olarak Şanlı Bilecikspor’u istiyorum Bursa’da yaşayan Bir Gazeteci olarak’da Bütün Bilecik Birleş’sin bu sene Bilecik çıksın diğer sene diğer bir takımımız ama Bilecik bu sene çıksın Çünkü Bilecik Bir Marka Lütfen Diğer takımları ‘da seviyorum ama Bilecik Bizim İlimizin Takımı Türkiye’de 11 Plakasını taşıyorsa bırakın bu sene Bilecikspor Eski tarihi günlerine dönsün. Başta Valimiz,Belediye Başkanımız,Emniyet Müdürümüz ,Garnizon Komutanımız, İş Adamlarımız’dan Benim sınıf arkadaşım TURGUT ÖZEN, Milletvekili A.Adayımız Yaşar Tüzün Ve Bir zamanlar Galatasaray’a giden İsmail Cinoğlu ‘daha şuanda ismini sayamadığım Bilecik’in önde gelenleri Hadi Bu takımı Canlandıralım Bende Bursa’da yaşana Bilecik’li bir kardeşiniz olarak Medya konusunda ne gerekiyorsa desteğimi vereyim Ama ne olur Bilecik Bölgesel Amatör Lige çıksın

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam