BASKETBOL TURNUVASI HEYECANLI BAŞLADI

BASKETBOL TURNUVASI HEYECANLI BAŞLADI

Marmara bölgesi genç erkekler ve genç kızlar karşılaşmalarının ilk günü genç erkekler grubunda; İstanbul Özel İstek Bilge Kaan Anadolu Lisesi ile Manisa Yunus Emre Spor lisesi, Isparta Özel Altınbaşak Anadolu Lisesi ile Kocaeli Necip Fazıl Anadolu Lisesi,Eskişehir Özel Gelişim Anadolu Lisesi ile Antalya Döşemealtı Özel Toros Anadolu Lisesi,Kütahya Anadolu Lisesi ile Bilecik Anadolu Lisesi,Bolu Fen Lisesi ile Sakarya Özel Enka Anadolu Lisesi,Ankara Özel Gürçağ Anadolu Lisesi ile İzmir Çiğli Özel Türk Koleji takımları karşılaştılar.

 

Genç Kızlar grubunda; ise İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesi ile Konya Selçuklu Anadolu Lisesi,Eskişehir Özel gelişim Anadolu Lisesi ile Manisa Yunus Emre Spor Lisesi,Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İstanbul Bakırköy Özel Oğuz Kaan Koleji,Yalova Anadolu Lisesi ile Kocaeli C.Elginkan Anadolu Lisesi,Antalya Muratpaşa Anadolu Lisesi ile Bolu M.Çizmecioğlu Anadolu Lisesi takımları karşılaştılar.

 

 Genç Erkekler Maç Sonuçları:

İstanbul Özel İstek Bilge Kağan Anadolu Lisesi 64 – 54 Manisa Yunus Emre Spor Lisesi

Isparta Özel Altınbaşak Anadolu Lisesi 54 – 44 Kocaeli Necip Fazıl Anadolu Lisesi

Eskişehir Özel Gelişim Anadolu Lisesi 48 – 55 Antalya Döşemealtı Özel Toros Anadolu Lisesi

Kütahya Anadolu Lisesi 51 – 61 Bilecik Anadolu Lisesi

Bolu Fen Lisesi – Sakarya Özel Enka Anadolu Lisesi …..

Genç Kızlar Maç Sonuçları:

İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesi 42 – 39 Konya Selçuklu Anadolu Lisesi

Eskişehir Özel Gelişim Anadolu Lisesi 45 – 52 Manisa Yunus Emre Spor Lisesi

Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İHL. 34 – 92 İstanbul Bakırköy Özel Oğuz Kaan Koleji

Yalova Anadolu Lisesi 37 – 48 Kocaeli C. Elginkan Anadolu Lisesi

Antalya Muratpaşa Anadolu Lisesi 30 – 46 Bolu M. Çizmecioğlu Anadolu Lisesi

 

Öte yandan Cumartesi günü oynanan Bilecik Anadolu Lisesi – Kütahya Anadolu Lisesi karşılaşmasına ilimizden bir tek Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nusret Tosun’un izlediği, başka herhangi bir yetkilinin maçları izlemeye gelmemeleri dikkatlerden kaçmadı. 

 

“NECATİ CAN” Takımına CAN Kattı

İlimizi gruplarda temsil eden Bilecik Anadolu Lisesi oyuncularından 10 numaralı forması ile Necati Can Öztürk’ün ve 12 numaralı formasıyla Mert Erden‘in attığı 3’lük sayılarla “CAN” bulduğu gözlenirken, Kütahya Anadolu Lisesi takımından da 7 Numaralı oyuncu Cem Kaan’ın performansı ve attığı 3’lük sayılar izleyenlerden büyük alkış aldı.

Pazar günü devam edecek müsabakalar Pazartesi günü de devam edecek (gruptan çıkacak takımlar) 1. 2. ve 3. takımlar da belli olacak.

ERHAN TOKA 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam