BAŞSAVCI ŞAHİNER BİLECİK’E VEDA ETTİ

BAŞSAVCI ŞAHİNER BİLECİK’E VEDA ETTİ

HSYK tarafından yapılan  atama kararına göre İzmir Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Savcılığı görevine atanan Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner Bilecik’e veda etti.

1

Bilecik Adalet Sarayı’nda gerçekleşen uğurlamada Cumhuriyet Başsavcısı Şahiner kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek vedalaştı.

3

Bilecik’te görev yapmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu belirten Başsavcı Şahiner, Bilecik halkını sevgi ve saygıyla selamladığı belirterek helallik istedi. Şahiner, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:“Kuruluşun ve Kurtuluşun şehri Bilecik’te çalışmaktan burada görev yapmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Kısa bir görev süresi oldu ancak başta Sayın Valimiz olmak üzere ilimizin bütün protokolüyle adalet camiasıyla çok iyi ilişkiler içerisinde görev yaptık.

2

Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı için elimizden her türlü görevi yapmaya gayret ettik. Bundan sonrada görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Ben bu vesileyle Bilecik’te başta Sayın Valimiz olmak üzere, İl Emniyet Müdürümüz, İl Jandarma Komutanımız, Tugay Komutanımız, Polis Okulu Müdürümüz, Rektörümüz, bütün kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, Komisyon Başkanımız, Müftümüz, adalet camiasının değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. “Bizim bir kusurumuz olduysa affola, hakkınızı helal ediniz.” diyoruz. Bilecik halkına da saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Herkesin sağlıcakla kalmasını diliyorum.”

4

Diğer yandan Bilecik Adliyesi’nde hâkime olan Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner’in eşi Arzu Özkan Şahiner’in  ise görev arkadaşları ve adliye çalışanlarıyla vedalaşması duygusal görüntüler sahne oldu.

5

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam