BAYIRKÖY’E BÜYÜK ÖDÜL

BAYIRKÖY’E BÜYÜK ÖDÜL

Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman ödülünü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı.

Bilecik’e bağlı  Bayırköy Belediyesi, Ak Parti 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu kapsamında gerçekleştirilen Gençlik projeleri kapsamında beldeler kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

bayırköy1

BİZLERE YAŞATTIKLARI BU GURUR İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

AK Parti Milletvekili Halil Eldemir, ‘Gençlik ve Belediye’ konulu 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda, ‘Sosyal Tesis ve Havuz’ projesiyle birincilik ödülünü alan Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı tebrik etti. Eldemir, birincilik ödülünü alan Yaman ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Belediyelecilik uygulamalarının alt ve üst yapı eksiklerinin giderilmesinin yanısıra milli ve manevi değerlerine bağlı, bilimle arasında hiç bir engel olmayan yeni nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunma gibi önemli görevleri de ifa etmesi gerekmektedir. Zira ahlaklı ve kendisini yetiştirmeyi başarabilmiş bir genç Türkiye’nin gerek yerel yönetimlerde gerekse ulusal alanda gerçek potansiyel gücüdür.

bayırköy2

Bugün Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 5. Yerel Yönetimler Sempozyum’unda ülke genelindeki belediyelerimizin “Gençlik ve Belediye” temalı projelerinin yarıştığı büyük bir organizasyonda “Sosyal Tesis ve Havuz” projesi ile Bayırköy Belediye’miz Belde Belediyeleri kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Yarışmanın kazananı olarak Başbakan’ımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından kendisine ödül takdim edilen Belediye Başkanımız Mustafa Yaman’ı ve projenin hayata geçmesinde emeği geçen bütün belediye çalışanlarımızı tebrik ediyor, kendilerine bizlere yaşattıkları bu gurur için şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

bayırköy3

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ

Birincilik ödülünü alan Bayırköy Belediye başkanı Mustafa Yaman ise, Genel merkez yerel yönetimler başkanlığımızin ülke genelinde düzenlemiş olduğu proje yarışmasında Bayırköy beldemiz birincilik ödülüne layık görülmüştür ödülümuzu Başbakanimiz Sayın Ahmet Davutoğlundan aldık beldemize hayırlı olsun daha iyi bir gelecek için durmadan çalışıyoruz ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam