BAYRAKÇI BAŞVURUSUNU YAPTI

BAYRAKÇI BAŞVURUSUNU YAPTI

“Hedefimiz 2 Milletvekili çıkartmaktır”

Aday adaylığı için  son gün başvuran Hüsnü Bayrakçı, Üzeyir Yıldırım ve Muharrem Kılıçaslan aday adaylığı sürecini tamamlayan isimler oldu.

Saat 14.00’da aday adaylığı başvurusunda bulunan ilk isim Hüsnü Bayrakçı, aday olsa da olmasa da aday seçilecek kişiyi destekleyeceklerini belirtti. Bilecik’de 2 milletvekili çıkartmanın yeni bir anayasa çıkartmak için çok önemli olduğunu vurgulayan Bayrakçı şöyle konuştu:

“2015 genel seçimleri için bugün Allah nasip ederse aday adaylığı başvurumuzu yapıyoruz. Bu süreç içerisinde, bizi yalnız bırakmayarak gelen herkese teşekkür ediyorum.

Öncelikle bir davada yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz başlıyor. Tüm aday adayı arkadaşlarımın hiçbirini rakip olarak görmüyorum. Hepsi benim dava arkadaşımdır. Kime nasip olursa kendim olmuş gibi çalışacağım. Bu adaylık süreci içerisinde öncelikli hedefimiz Bilecik’imize bu dönem, 2015 yılında 2 Bilecik milletvekili çıkartmaktır. Eğer Bilecik’de biz bunu başarabilirsek Ankara’da Allah’ın izniyle özellikle anayasayı yapacak sayıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Bu süreç içerisinde davanın her kademesinde birlikte çalışmak için burada hepinizden bir söz almak istiyorum. Allah utandırmasın. Yar ve yardımcımız olsun. Kısmetimizde varsa bize olsun. Eğer kısmetimizde değilse hangi arkadaşımız aday olacaksa kendim aday olacak gibi çalışacağıma huzurlarınızda tekrar tekrar söz veriyorum. Bu dönem anayasa için çok önemli. 2 tane milletvekili için hiçbirimiz inancımızı kaybetmeden sonuna kadar çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum. Hepinize teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın inşallah.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam