Bayram Dolayısıyla Vatandaşlara Bayrak Hediye Ettiler

Bayram Dolayısıyla Vatandaşlara Bayrak Hediye Ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Başkan Yardımcıları Melek Mızrak Subaşı, Ahmet Gürses ve CHP Bilecik teşkilatı tarafından çarşı esnafına Türk bayrağı ile Atatürk bayrakları dağıtıldı.

Esnaf ve vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutlayan Milletvekili Tüzün, Başkan Şahin ve beraberindekiler, esnafa bayrak hediye etti.

Belediye Başkanı Semih Şahin, ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, ‘’Milletvekilimiz Yaşar Tüzün, İl Başkanımız Mehmet Metin Yaşar, Başkan Yardımcılarımız Melek Mızrak Subaşı, Ahmet Gürses ve CHP Bilecik teşkilatı, çarşı esnafımızı ziyaret ederek Türk Bayrağı ve Atatürk Bayrağı hediye ettik. Birlikte nice bayramlara diyor, tüm ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını Kutluyorum. 97 yıl önce olduğu gibi bugün de Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı. Esnaf ve vatandaşlar da ziyaret ve anlamlı hediye dolayısıyla Milletvekili Tüzün, Başkan Şahin ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Şehir merkezi bayraklarla donatıldı

Bilecik Belediyesi tarafından ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çalışmaları kapsamında şehir merkezindeki iş yeri ve binalara büyük Atatürk ve Türk bayrakları asıldı. Vatandaşlar da evlerinin balkon ve camlarına Türk bayrakları asarak, Cumhuriyet Bayramına hazırlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam